2733
2734

حدود یک سال است که یک فرد را در گروه سه نفره خودمون راه دادیم.من و دو دوست دیگرم فکر میکردیم که کسی که راه دادیم فرد درستی مثل خودمون است تا اینکه باهم وارد دبیرستان شدیم.وقتی که سال تحصیلی شروع شد آن روی دیگر فرد جدید گروه نمایان شد.اون بعلت ظاهرش و زبانی که داره همرو خر میکنه هر کاری که دلش بخواد می‌کنه.اون برای اینکه توی گروه جا باز کند از همین تکنیکش استفاده کرد و همه اوکی دادن برای ورودش اما کسی نگاه به باطن کثیفش نکرد.اون ابتدا از اعتمادمون سو استفاده کرد و سپس خط قرمز های مارو رد کرد و از همون اول تا امروز دست از این کاراش ور نداشته است.برای اینکه رفتاراش بهتر شود و تکونی به خودش بدهد ما با خانواده های خود مشورت کردیم و این موضوع رو در جریان گذاشتیم.موضوع انقدری جدی شده بود که رفتیم و دوستانه باهاش صحبت کردیم تا شاید دست از این کاراش وردارد اون هم برای اینکه جلوی ما شخصیتش خوب باشه اما باز هم بتونه کارهایی مشکل دارشو انجام بدهد رفت کتابی خرید تا جلوی ما بشود یک فرد پاک دامن اما پشت سره ما اون شخصیت منفی اش رو داشته باشه.اون هزارن کار دیگری کرده که آدم متوجه میشود که قصد خوبی نداره و معلوم نیست که چرا وارد این گروه شده.

حالا بنظر شما ما با این فرد چه کنیم در حالی که هنوز دو سال تا پایان دبیرستان مانده و اون این سه سال همراه ما است؟

و اینکه چطوری متوجه بشیم که چه هدفی دار

داستان جالبی بود به نظر ما باید هر چه سریعتر رابطه خود را با ان ملعون قط کرده و فاصله بگیرین.....از دوستی او برای شما ابی گرم نخواهد شد با تچکر،😝😝

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شرمنده اولین پستم بود.

اخی راست میگی ببخشید دقت نکردم .... خودمونی باش داداش راااحت....بزنش خون بالا بیاره‌......خخخخ....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
او را با یک شوت محکم به بیرون پرت کنید و نگران عواقبش هم نباشید باشد که رستگار شود

با توجه به شناختی که از اون داریم به این مفتی ها ولمون نمیکنه برا همین می‌خوایم بدونیم هدفش چیه که بتونیم تو این دو سال از خودمون محافظت کنیم.

اگر از هم نشینی و مصاحبت با او احساس خوبی نمی‌کنید و دائم نگران کارهای پلیدانه و شوم او هستید  ...

مگه دختر بوده ک اذیتش کرده.....

بنده به نام کاربری استارتر دقت نکرده بودم اصلاح کردم آن کلمه اشتباه را

افرین درود خدای یوزارسیف بر تو باد.....

2706