2733
2734
عنوان

°•°• بازی نفر بعدی😍😍🌻🤍🌟

57 بازدید | 12 پست

برای نفر بعدت که کامنت میزاره 

یه نصیحت قشنگ بنویس 📚✨🦋

شاید به طور اتفاقی حرف دل شما , تسکین بخش نفر بعدی باشه...✌️🌱

یادت نره همه ی اتفاقات بد ، گذراست🌹😍🤍 و شما قرار هست از امتحان بزرگ خالقت سر افراز بیرون بیای ✌️💪 و تماااام تلاشت رو کن برای خوشحال کردن خداوندی که ۲۴ ساعت بدون هیچ بی نظمی داره بهت نفس کشیدن رو هدیه میده...🦋🌻 برای موفق شدنم در امتحانات نهایی یه صلوات میفرستی بزرگوار 🥰🍃

نفر بعدی اصلا نگران نباشه

چون خدا حواسش هست که راه زندگی اش از شادی و نور باشه

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم 

مننننن من من من منننننن💙🔮🌌🌬

منننننن🌬🌌🔮💙

من من من💙

من💙

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفر بعدی موفق میشه

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2731

بهترین انتقام بعد از رفتنش، موفق تر شدنه.

بهترین انتقام بعد از رفتنش، خوشحال تر بودنه.

بهترین انتقام بعد از رفتنش، به خودت رسیدنه.

بهترین انتقام بعد از رفتنش، یه زندگی جدید ساختنه.

بهترین انتقام بعد از رفتنش، هر روز زیبا تر شدنه.

بهترین انتقام بعد از رفتنش، هر روز قوی تر شدن و خودتو ساختنه.

بهترین انتقام، انتقام نگرفتن و اهمیت ندادنه.

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...
نفر بعدی عزیزم طاقت بیار اتفاقات قشنگی توراهن😍

طاقت ندارم اینقدر که حرفت قشنگ بود🥲

دلم میخواد خودم نفر بعدی باشم 😍😁

یادت نره همه ی اتفاقات بد ، گذراست🌹😍🤍 و شما قرار هست از امتحان بزرگ خالقت سر افراز بیرون بیای ✌️💪 و تماااام تلاشت رو کن برای خوشحال کردن خداوندی که ۲۴ ساعت بدون هیچ بی نظمی داره بهت نفس کشیدن رو هدیه میده...🦋🌻 برای موفق شدنم در امتحانات نهایی یه صلوات میفرستی بزرگوار 🥰🍃

بهش فکر نکن،میدونم سخته ولی تلاشتو بکن

اون اگر دوستت داشت جوری رفتار نمیکرد که باعث بشه حتی یه لحظه با خودت فکر کنی واقعا دوسم داره؟یا واقعا دوسم داشت؟

و اینکه سرپا بمون،تو قوی تر از این حرفایی❤

آینده خوبیو پیش رو داری منتظر اتفاقای خوبی که تو راهن باش😉