2752
2734
عنوان

احساس گناه (مادرانه)

89 بازدید | 21 پست

سلام خانما ،

فردا دوستام قرار گذاشتن بریم بیرون از صبح تا ۴،۵ عصر 

بعد بچم ۸ ماهشه میترسم ببرمش هوا این چند روز افتابه یهو ابر و باد و بارون یا اینکه اذیت بشه و...

احساس گناه دارم که تنها بدون بچم و شوهرم میخام برم 

قبلا رفتما ولی درحد ۱ ساعت یا ۲ ساعت صبح که میدونستم بچم خوابه یا بیدارم بشه دوباره میخوابه

الان حس میکنم مامان بدیم 

شوهرم میگه برو خوش بگذرون من مواظب پسرمون هستم صبح پیش مامانته ظهرش خودم میام سرگرمش میکنیم و... وقتی انرژی داشته باشی و حال خوب اونو به ما میدی و حتما برو

ولی دست خودم نیس،بیشتر ناراحت پسرمم که نمیتونم ببرمش و گناه داره،شما بودین میرفتین ؟

میدونم یکم مسخرس ولی وابسته ام خیلی حس میکنم بدون خانوادم خوش نمیگذره و....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظرممسخره نیست و احساست درسته تقریبا یه روز کامل بچه شیر خوره رو داری تنها میذاری دیگه  اگر ...

شیر خشک میخوره و پوره و فرنی هم اماده میکنم صبح براش با مامانمم خیلی جوره ولی باز نگرانم و احساس گناه دارم که بچم تو خونه من خودم عشق و حال

شیر خشک میخوره و پوره و فرنی هم اماده میکنم صبح براش با مامانمم خیلی جوره ولی باز نگرانم و احساس گنا ...

خب عزیزم این بستگی به خودت داره ولی خب راستش به نظرم زمانش زیاده و جدا از شیر بچه محبت و توجه و آغوش مادرشو لازم داره بازم خودت میدونی آخه ما چی بگیم؟؟ 

کاربری سوم...   
حتما برو .واحب هم هست.شکر خدا شوهر عاقلی هم  داری اتفاقا خیلی خوش میگذره و با روحیه بهتر برمیک ...

سلامت باشی ،الان اوکی دادم به دوستام و خواستم زودتر برگردیم که بچمم اذیت نشه

نه اصلا ...خودتم به استراحت و تفریح احتیاج داری که بتونی یه مامان خوب سرحال باشی 😍

شوهرمم همینو میگه و خیلی تاکید داره که چرا همش تو خونه ای ،هم خودت هم بچه افسرده میشین الان چند روزه با پسرم میریم پیاده روی و خرید و دوستام که پیشنهاد دادن شوهرم میگه خودت میدونی ولی بنظر من حتما برو

خب عزیزم این بستگی به خودت داره ولی خب راستش به نظرم زمانش زیاده و جدا از شیر بچه محبت و توجه و آغوش ...

عزیزمی درست میگی ،الان با توجه به حرفای شوهرم و شما اوکی دادم و باتوجه به زمان خواب بچم که سعی میکنم تاییم بیداریش برسونم خودمو 

اگرازنگهداری مادرت وهمسرت مطمئنی حتما حتما برو

درضمن قدرهمسرتون روبدونید دراین مورد درک خوبی داره 

همین الان تاپیک یکی ازکاربرا مادر به شدت خسته بودازعدم توجه همسرش خصوصا در موردنگهداری بچه