2733
2734

امروز که رفتم مهد دنبال دخترم یکی از دوستاش اومد باهاش یکم باهم معاشرت کردیم، یه دختر ناز ، از یه خانواده ی خوب که چندباری خانوادشو توی مناسبت های مهد و تولدها دیده بودم و خیلی با شخصیت بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسر من الان مثلا پژو ۴۰۵ و پارس و ۲۰۶ و ۲۰۷ رو تشخیص میده

کویک و پراید و پیکان و سمند و ال نود هم میشناسه

ماشینای خارجی همشونو میگه شاسی بلند

خاور و تک و هجده چرخ و نیسان و وانتم میشناسه

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 

ازم پرسید با فلان ماشینتون اومدی؟ 

گفتم نه اون ماشین من نیست، ماشین بابای آواست، گفت پس حتما با فلان ماشین اومدی، گفتم نه اونم ماشین من نیست، خلاصه چندتا ماشین گفت ، یعنی اسم تک تک ماشینا رو می دونست

من و پدر دخترم جدا شدیم ، هر کدوم دوتا ماشین داریم، نامزد منم ماشین بازه چندتا ماشین داره و خب هر بار که هر کدوممون دخترم رو بردیم یا آوردیم ممکنه ماشین ها متفاوت بودن

و این بچه همه ی ماشین های ما رو آمارشو داشت😐 خیلی برام عجیب بود آخه دخترم اسم ماشینا رو تا حالا بهش نگفتیم و فقط از روی رنگ میشناسه، مثلا مشکی بزرگ😂 

و نیسان و پراید ، همینا رو میشناسه و پرسیده ازمون

بله دختر من از سه سالگی پراید و سمند و پژو ۲۰۶ و کوییک و ال نود رو میشناسا

خب پس طبیعیه، آخه اسم های خیلی مرسومی نیست ماشینا ولی بلد بود برام عجیب بود، چون من عمدا پیش دخترم اسم ماشینا رو نمیگم که جایی نگه، چون بچه هستن بدون منظور میگن ولی یکم یجوره برام که بگه با شاسی بلند بریم😂 

خب هدف از این تاپیک پز زیر پوستی بوده دوستان. 😂

درسته درسته، 😂 من اگر می خواستم پز بدم به بچم اسم ماشینایی که سوار میشه رو یاد می دادم، فک می کردم اکثرا تو این زمینه بی اطلاعن مثل دخترم