2733
2734
عنوان

تهدید میشم راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 56 پست
پس رک بگم دنبال رابطه هست الان چیزی از شما نداره  ب رابطه برسه خدایی نکرده باز فیلم و عکس میگی ...

مدرک که تهدید کرده منو زیاد دارم تو پیام فرستاده پاک نمیتونه بکنه هی گفته میندازمت تو گونی میبرم فلان و بیسار خیلی حرف گفته ،،،گفته دخترت رو کاری میکنم که نتونم از بی ابروییت بره مدرسه 

بلاکشکن بگو به جهنم اونا عکسای من نیست 😂😂😂دست از سرت برداره ولشون کن اینا عوضین اول تلکه ات میکنن ...

منم می‌دونم فقط دنبال همینن الان بلاک کردم ولی تو پیام آخر نوشته باید از سایه ی خودت هم بترسی من از اول بهش گفتم ما به درد دوستی هم نمی‌خوریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مدرک که تهدید کرده منو زیاد دارم تو پیام فرستاده پاک نمیتونه بکنه هی گفته میندازمت تو گونی میبرم فلا ...

چرا ب پلیس نمیگی؟

زنگ بزن فتا شمارش بده اونا میدونن چکار کنن 

اینا ک زیاد تهدید میکنن هیچکاری نمیکنن 

2731
منم می‌دونم فقط دنبال همینن الان بلاک کردم ولی تو پیام آخر نوشته باید از سایه ی خودت هم بترسی من از ...

ازش شکایت کن بگو مزاحم میشه اگه نمیخوای بری شکایت میترسی کسی بفهمه نرو اما اون از کجا آدرس محل کارت رو داره اگر مزاحمت شد سر کار به پلیس و... زنگ بزن ولی نمیان دیونه نیستن میتونه کلی بچه مدرسه ای گول بزنن چرا وقتش بذاره برای یکی ک نمیتونه ازش پول بگیره

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
ازش شکایت کن بگو مزاحم میشه اگه نمیخوای بری شکایت میترسی کسی بفهمه نرو اما اون از کجا آدرس محل کارت ...

میگه پول دارم میلیونی خرج میکنم که فقط ابروت رو ببرم حالا منم گفتم هر کاری که میخوای بکن 

توکل کن ب خدا ان شاالله چیزی نمیشه  شما نشون نده ترسیدی وگرن بدتر میکنه‌ بلاک کن خطت عوض کن ا ...

بلاک کردم نشون ندادم ترسیدم ولی واقعیت اینه که مثل چی ترسیدم خابم نمی‌برم از استرس که چی میخواد بشه

چرا ب پلیس نمیگی؟ زنگ بزن فتا شمارش بده اونا میدونن چکار کنن  اینا ک زیاد تهدید میکنن هیچکاری ...

میترسم بد تر بشه وضعیت خودش گفت برو شکایت کن ولی من کاری که گفتم رو انجام میدم

میگه پول دارم میلیونی خرج میکنم که فقط ابروت رو ببرم حالا منم گفتم هر کاری که میخوای بکن 

چرند گفته الان پخش کردن عکس دیگران جرمه و زندان داره و پولش بخوره تو سرش ک دیگران رو تلکه می‌کنه عکست با حجاب بوده بدیگران میگی یارو منو هک کرده عکس رو فتوشاپ کرد بی‌حجاب کرد و پخش کرد هم بدتره آبرو بری بیشتره زندانش بعدم اگر اینکارو کرد جزای تهمت و و حیثیت کسی رو خراب کردن شلاق داره در ملا عام میخواد هر کاری کنه بکنه آخرش هیچی به نفعش نیس

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
بلاک کردم نشون ندادم ترسیدم ولی واقعیت اینه که مثل چی ترسیدم خابم نمی‌برم از استرس که چی میخواد بشه

نیت کن روزی پونصد یا مثلا دوروز پونصد بذاری کنار واسه صدقه و ب نیت سلامتی امام زمان و اینا 

اخر ماه بده حساب خیریه ای چیزی

یاایه الکرسی بخون برا خودت و بچت چیزی نمیشه ان شاالله 

مدرک که تهدید کرده منو زیاد دارم تو پیام فرستاده پاک نمیتونه بکنه هی گفته میندازمت تو گونی میبرم فلا ...

از همه اینا اسکرین ببر شکایت کن

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2706