2733
2734

سلام دوستان

ببخشید من دو هفته دیگه مراسم عقدم هست.اما چون تصمیم داریم مراسم عروسی نگیریم،میخوام لباس عروس بپوشم.میشه راهنمایی کنید چه مدلی بهتره؟

یه دونه رزور کردم میشه نظرتون را بگید در موردش.عکسش را گذاشتم.

یه ژپون سه نفره بهش اضافه میشه.دنباله دار هم هست.تو عکس مشخص نیست.

این بد نیست... 

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

قشنگه

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
یعنی به نظرتون این مدل قدیمی شده یا میشه؟

نمیگم شده ولی میگم چند سال دیگ احتمالا میشه 

ولی در نهایت چیزی بگیرین ک خودتون دوست داشته باشین 

من لباس عقدم یه لباس عروسی ساده بود ک از نظر خیلیا مناسب عقد نبود ولی من خودم دوسش داشتم و حرف بقیه برام مهم نبود اصلا 

نمیگم شده ولی میگم چند سال دیگ احتمالا میشه  ولی در نهایت چیزی بگیرین ک خودتون دوست داشته باشی ...

درست میگی عزیزم.

راستش اینقدر نگرانم و استرس دارم که میشینم گریه میکنم.نمیدونم چی انتخاب کنم🥺

درست میگی عزیزم. راستش اینقدر نگرانم و استرس دارم که میشینم گریه میکنم.نمیدونم چی انتخاب کنم🥺

منم استرس داشتم چون شرایطم خاص بود با اصرار خودم با همسرم ک دوست بودیم و از یه شهر خیلی دور ازدواج کردم . جزیه اون دخترایی بودم ک همه منتظر بودن ببینن با کی ازدواج میکنم 😂😂😂 از دیدگاه بقیه پر فیس و افاده بودم 

بعد حالا همسرم سرباز بود از لحاظ مالی تو موقعیت خیلی بدی بودی منم دوست نداشتم بقیه بدونن وضع مالیش بده 😂😂😂😂

انقد عذاب و استرس ک با حداقل پول بتونیم جشن خوبی بگیریم واقعا داغون شدم 😂😂