2733
2734

دوساله و۳ماهه زایمان کردم عین دوسال و۳ماهش رو تو یه اتاق دیگه می‌خوابه یه روز تعطیلی هم که نداره همش مغازشه  صبح تا شب بابچه تو خونه ام به امید اینکه شب شوهرم میاد باهم حرف می‌زنیم اونم تا میام حرف بزنم میگه چقدر حرف میزنی یا چقدر غر میزنی یعنی حرف زدنمم غر حساب میکنه   واقعا افسرده شدم حتی نای بازی کردن بابچه مو ندارم  مادرم بلوک کناریمونه اما هروقت رفتم سرشو با فیلم نگاه کردن یا تلفن گرم میکنه اصلا حال وحوصله حرف زدن بامنو انگار نداره منم نمیرم خونش مادر شوهرم همیشه فقط بلده بیاد خونمون یکبار نمیگه بیایید خونم وقتی هم خودمون میخوایم بریم میگن وسیله پذیرایی نداریم انگار واسه خوردن میریم دلم اندازه یه دنیا گرفته نه دوستی دارم نه جایی نه هم صحبتی

الهی عزیزم.. 

وضعیت بیشتر خانومای متاهل همینه

من شوهرم قبلا که دوست بودیم ۲۴ ساعت باهام حرف میزد الان حتی یه ربعم حرفش نمیاد

نمیدونم چرا این جوری ان باید کنار بیایم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با بچت بزو بیرون خوش باش.منم مثل شمام دقیقا تنهاتر از تنها فقط سلامتی ندارم که حتی راحت بتونم برم بیرون .مجبورم بخاطر بیماریم خیلی محدود باشم .ارزوم بود فقط سالم باشه همین 

2731

عزیزم چرا یکبار با شوهرت نمیشینی جدی حرف بزنه این جدا خوابیدنه که شمارو از هم دور کرده بچه رو که خوابوندی برو کنار شوهرت بخواب

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید

چی بگم والا ناراحت شدم برات

توعم خودتو مشغول کن کتاب بخون فیلم ببین؛این روزا هم میگذره.منکه دلم از هرچی مردِ خونِ!

ب بهانه کار و چک و طلبکار خودشونو راحت میکنن نه حرفی با زنشون میزنن نه تفریحی میبرن.بگو لامصب من این بچه رو برای تو آوردم اگه راضی ب این زندگی نبودی بیخود کردی بچه دار شدیم،ببخشیدا آخرش تند رفتم

الهی عزیزم..  وضعیت بیشتر خانومای متاهل همینه من شوهرم قبلا که دوست بودیم ۲۴ ساعت باهام حرف م ...

اخه من جز اون مگه کسی رودارم مغازش میرم بالاخره یکی دونفر پیشش نشستن و حرف میزنه فقط بامن حرف نداره خسته هم نمیشه چون آنقدر پرانرژی میاد خونه شامپو میخوره و مثل عروس خانومها میره روتختی که دونفرست راحت لنگشو باز میکنه ومیخوام نمیگه بشینم کنارش یه چایی بخورم

من واقعااا درکت میکنم

دوتا بچه دارم

سر بچه اولیم شوهرم گاهی باهام ی حرفی میزد اما الان تا میام حرف بزنم میگه اه باز این حرف زد

یا همیشه سرکاره یا خوابه یا اینستا

دلم ترکید دیگه

با مادرشوهرم تو یک ساختمون هستیم اونم یکسره خابه یا اگ بیداره محل نمیدع

مامانمم هفته ای یکبار میاد خونم

منم ک حق ندارم خونه بابام برم

دیگه انقد کم حرف شدم ک حد ندارع

انگار ن انگار اون دختر پر انرژی و پرحرف سابقم

من واقعااا درکت میکنم دوتا بچه دارم سر بچه اولیم شوهرم گاهی باهام ی حرفی میزد اما الان تا میام حرف ...

من قبلنا اهمیت میدادم ولی الان برای خودم کلی دوست و رفیق پیدا کردم دیکه اونا رو جایگزین کردم و بهش محل نمیدم

با بچت بزو بیرون خوش باش.منم مثل شمام دقیقا تنهاتر از تنها فقط سلامتی ندارم که حتی راحت بتونم برم بی ...

اخه کجا برم بیرون دیسک شدید گردن دارم دخترمم ۵دقیقه راه نرفته میگه بغلم کن