2752
2734
عنوان

خونه مادرشوهرم زیاد کارمیکتم؟؟

168 بازدید | 9 پست

هروقت برن چه شام چه برای شب نشینی هرچی بخایم بخوریم میارم و جمع میکنم و ظرفاشو میشورم بنظرتون معقوله یا کلفت بازیه. غذا تا ب حال نپختم چون سالی یکی دوبار دعوتمون میکنه.   اینایی ک گفتم برا وقتیه ک تنها زن اونجا منو مادذشوهرم هستیم. اینم بگید جاریم وقتی شب نشینی میاد اونجا میشینه منتظر میمونه من ازش پذیرایی کنمو ظرفاشو بشورم اینو چیکارش کنم  

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه کلفت بازی نیست.قرار نیست بیشعوریه جاریت روی تو اثر بذاره.اولا مادرشوهرت بالاخره سنش بالاست خیلی خوبه که کمکش میکنی.من خودمم همینجوریم تا اونجا که بتونم کمک میکنم.آدم نباید بارشو بندازه رو دوش بقیه

نه کلفت بازی نیست.قرار نیست بیشعوریه جاریت روی تو اثر بذاره.اولا مادرشوهرت بالاخره سنش بالاست خیلی خ ...

جاریه من با مادرشوهرم زندگی میکنه هر وقت هممون شاید سه هفته یبار میریم جمع میشیم خونه مادرشوهرم جاریم میشینه به مادرشوهرم میگه برو واسم چایی بیار 😐😐