2733
2734

😆😆😆😆

وکیل بی اعصاب

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این برا مواقعی که فرزند ندارن عالیه  ولی برا بعد که بچه دارن اصلا  متاسفانه نود درصد مرد ...

چرا نمیفهمید بچه به یه محیط آروم نیاز داره حتی اگر یک والد باهاش باشه 

بچه دیوونه میشه تو خونه ای که همش جنگ و دعواست دلم برا بچه های داییم میسوزه  دیوونه شدن رسما عادی نیستن کاش تجربه نکنید هیچ وقت

چرا نمیفهمید بچه به یه محیط آروم نیاز داره حتی اگر یک والد باهاش باشه  بچه دیوونه میشه تو خونه ...

وقتی میدونم با طلاق بیشتر بچهام اذیت میشن 

وقتی میدونم بچه هامو ازم میگیره و روانی تر میشه 

وقتی میبینم بچهام با خانواده ی پدریشون اصلاا  میونه خوبی ندارن وقتی میدونم مادرشوهر روانیم همش از پسر روانیش حمایت میکنه 

وقتی میدونم با طلاقم قراره دیگه بچه هامو نبینم و همسرم به حدی عقده ای و روانی هست که بشینه فقط تو دل بچهامو خالی کنه که مادرتون فلان بهمان ..... 

ترجیح میدم به بمیرم ترجیح میدم یه قاتل باشم تا اینکه طلاق بگیرم 

خدا ازش نگذره دارم اشک میریزمو مینویسم