2752
2734

از نظر خودم ممکنه پارت 1 و 2 یکم بچگونه بنظر بیاد ولی از پارت های بعد عالیییی میشه. 

این رمان توسط خانم رایحه سادات میر ابوالحسنی نوشته شده. 

شخصیت اصلی یعنی یاسمن یک دختر عادی هست که نویسنده شباهت داستان های معروف مثل:  ماه پیشانی، شازده کوچولو و...را بسیار زیبا توصیف کرده💙

༺༽قسمتی از رمان داستان های خیالی در دنیای واقعی༼༻

بخش دوم 👇🏻

همش تقسیر مادر ناتنی اش بود. او جادوی ماهِ روی پیشانی ماه پیشانی را با طلسم مال خودش کرد و فروخت. دیگر ماهِ ماه پیشانی جادو نداشت. انگار به ماهش وابسته بود. حق داشت. هرکسی ماه خودش را دارد. شازده کوچولو هم ستاره ی کوچک خودش را داشت...اما فرق شازده کوچولو این بود که او به گلش وابسته بود، نه به ستاره ی کوچکش...

بخش دوم👇🏻

اما یاسمن وقتی میخواست چیزی بگوید، انگار استرس و ترسش مانع زمان میشد. 

بخش سوم👇🏻

دوستانش میگفتند یاسمن خیلی با جنبه ست، اما او معتقد بود هر انسانی ناراحت میشود و جنبه ای در کار نیست. فقط ناراحتی خودش را بروز نمیدهد و یا متوجه منظور بقیه نشده است. حتی ماه پیشانی! او هم ناراحت میشود. داستانش شاد است اما درونش جهنم. 

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

دوستان فک کنم توی پارت سوم یا چهارم بخش سوم نیومده و یک اشتباه بوده و شازده کوچولو بخش چهارم هست💙🔮🌬🌌

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙