2733
2734
عنوان

بیاین دلم گرفته

61 بازدید | 8 پست

تا الان مامانم بابام داشتن دعوا میکردن سر من بابام نمیدونم چرا یکم باهام این چند روز سرد شده مامانم بخاطر با اون دعوا کرد کتک خورد من خیلی ناراحت شدم خیلی گریه کردم الانم نزاشت من تو سالن بخابم اومدم تو اتاق چون ب مامانم حمله عصبی دست داد رفتم تو اتاق میترسم چیزی بشه ش الانم سونه هام تیر میکشه خیلی خسته ام از همه زدم نمیدونم باید چیکار کنم لطفن توهین ب هیچکی نکنین

مگه چی شده؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
توروحدا باهام حرف بزنین اروم شم

عزبزم منم یک مادرم توی همه خونه ها در گیری هست وقتی مادرت میخواد وساطت کنه نزار چون یکهو درگیری و کتک کاری میشه 

الان هم یه اب قند درست کن هم خودت بخور هم بده به مادرت 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
عزبزم منم یک مادرم توی همه خونه ها در گیری هست وقتی مادرت میخواد وساطت کنه نزار چون یکهو درگیری و کت ...

باشع عزیزم من اصن نمیخواستم همچین چیزی شع انگار ی اتفاق یهو بیوفته اینطور شد...

باشع عزیزم من اصن نمیخواستم همچین چیزی شع انگار ی اتفاق یهو بیوفته اینطور شد...

اشکال نداره دختر گلم 

بعدها مراقب باش ....حیف مادرت بینتون قرار بگیره