2733
2734
عنوان

شما هم از ویدیوهاتون بدتون میاد؟؟؟؟؟ 😕🥲🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 72 پست
اره بابا😂👍🏼

یعنی ترسیدم از خودم یه لحظه 🤣🤣 اون رفتارا اون مدل نگاه کردن به دوربین دیگه چی بد انگار تو عمرم دوربین ندیده بودم واااای 🤣 روم نمیشه به دوستم بگه از پیجت بردار حالا گذاشته هایلایتش 🤣 بقیه میگن ولش کن نمیخواد بگی اما عین عقب مونده ها

من که ۳۱ سالمه اون روز تولدم بود و شوهرم از همه جهات ازم فیلم گرفته بود. از سمت چپ خیلی قشنگم ولی سمت راستم خییییلی زشت. تازه قیافم رو از سمت راست دیدم و اعتماد به نفسم صفر شده از اون روز.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ویدیو هایی ک با دوربین پشت گرفته میشه اره انگار چند تا سکته ناقص و کامل و همزمان زدم

من از زاویه خیلییییی نزدیک دوستم ازم فیلم گرفته حتی تو پیجش گذاشته یعنی عین عقب مونده هاس رفتارام 🤣🤣🤣🤣

2731
آاااااررررره.دیدی با خودت میگی یعنی بقیه منو این شکلی میبینن؟😐😞

از زاویا نزدیک دوستم فیلم‌گرقته دماغم انگار پینوکیووووووس رفتارام عین اسکلااااااااااااا 🥲🥲🥲🤣🤣🤣

از زاویا نزدیک دوستم فیلم‌گرقته دماغم انگار پینوکیووووووس رفتارام عین اسکلااااااااااااا 🥲🥲🥲🤣🤣🤣

😀😀هممون همینیم‌.تا حالا فیلم خندیدنت رو دیدی!؟!وای من داشتم دیوانه میشدم اصلا چندساله تو جمع دیگه نمیخندم راحت

صدام رو می‌شنوم حالم خراب میشه بدتر از اون عکسیه که بقیه ازت میگیرن 😂😂😭

بدترش اینه که تو اینستاشون بزارن دوستم‌گذاشته روم نمیشه بگم بردار حالا میگه چ بی اعتماد به نفسه 🤣🤣🤣 چیکار کنم

من از زاویه خیلییییی نزدیک دوستم ازم فیلم گرفته حتی تو پیجش گذاشته یعنی عین عقب مونده هاس رفتارام 🤣 ...

همین رفتارای عقب موندمون خیر سرمون نهایت باکلاسیمون بوده تو واقعیت 😑 من تو فیلم عروسیم میخندم هربار که خنده خودمو میبینم میگم لطفا دیگه نخند  بقیه چه گناهی کردن

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
😀😀هممون همینیم‌.تا حالا فیلم خندیدنت رو دیدی!؟!وای من داشتم دیوانه میشدم اصلا چندساله تو جمع دیگه ...

وااااای خنده رو ک نگووووووو عین‌پیرزنام 🤣🤣🤣🤣🤣

منم مثل تو از اون روز ک فیلممو دیدم سعی میکنم نرمال باشم 🤣

همین رفتارای عقب موندمون خیر سرمون نهایت باکلاسیمون بوده تو واقعیت 😑 من تو فیلم عروسیم میخندم هربار ...

حالا تو عروس بودی حتما گریم داشتی خوشگل بودی 

من یعنی عین خود دیوانه از قفس پرید 🤣🤣🤣🤣

وااااای خنده رو ک نگووووووو عین‌پیرزنام 🤣🤣🤣🤣🤣 منم مثل تو از اون روز ک فیلممو دیدم سعی میکنم نر ...

وای من خندیدن رو خیلی کار سک.سی و جذابی میدونستم و کلا یه سبک خنده کلاسیکی داشتم واسه خودم اصن فک میکردم خفففففن...الان چندساله دهنمو بستم و به یه لبخند ساااده بسنده میکنم

حالا تو عروس بودی حتما گریم داشتی خوشگل بودی  من یعنی عین خود دیوانه از قفس پرید 🤣🤣🤣🤣

شبیه بغض یاکریم افتادم موقع خنده ها ی لبخندشتری رو لبمه موقع رقص یکی نیست بگه ببند نیشتو اه  😐😂 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2706