2752
2734
عنوان

وام گرفتن اشتباهه؟

115 بازدید | 12 پست

یه جا خوندم با وام گرفتن زندگی آیندتون را تباه میکنید. باید پس انداز کنید بعد برید وسیله موردنیتزتون را بخرید.

من میخوام ماشین بخرم تا کی پس انداز کنم؟ هی هم ماشین گروه میشه پول من بی ارزش🥲😔

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه وام جرا اشتباهه برای سرمایه گذاری عالیه ارزش پدلت بیشتر میشه اره بگیری الکی خرج کنی اشتباهه گرفتنش والله از پس انداز بهتره به نظر من 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
نه عزیزم برای ایران وام گرفتن بهتر ما هم خونه هم ماشین رو با وام گرفتیم بدون وام تا صدسال دیگه هم نم ...

حتی وامهای الان که دیگه دوبرابر پس میگیرن؟

🚫کسی را نیازارید زیرا که همه دلها به قدر کافی پر از دردند💔🚫
نه عزیزم برای ایران وام گرفتن بهتر ما هم خونه هم ماشین رو با وام گرفتیم بدون وام تا صدسال دیگه هم نم ...

داداش منم دو سال پیش ۴۰۰ وام گرفت برای خونه همه میگفتیم چقدر زیاد اون موقع خونه ۱.۵ بود ولی الان شده حدود۴ تومن. اگر وام نگرفته بود الان همون۱.۵ داشت

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
حتی وامهای الان که دیگه دوبرابر پس میگیرن؟

ما هفت سال پیش خونه خریدیم یه وام چهل میلیونی خریدیم اون روز قیطساشو نگاه میکردم هنوز بعد هفت سال ۴۵ میلیونش مونده ولییییی اون موقع ارزش چهل میلیون خیلی زیادتر بود به نظرم بله ارزش داره البته اگه زمان دار باشه وامه مخصوصا برای حقوق بگیرها که چاره دیگه ندارن