2752
2734
عنوان

یه پست جالب دیدم

256 بازدید | 29 پست

نوشته بود آخرین باری که گریه کردی برای چی بود؟

خودم این هفته تقریبا همش بخاطر عدم حاجت روایی، اذیت شدن بخاطر مجردی و زخم زبون، بی پولی، و اینکه امام رضا حاجتم نداد گریه کردم، ولی بیشتر گریه هام معمولا برای نوحه های امام حسین علیه السلام 

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

به دلیل اینکه یک مشتری حقش ضایع شد ...خیلی دلم براش سوخت گریه ام گرفت 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله ب حاجت دل برسی گلم اشکال نداره این روزا هم میگذره الهی خدا به دلت نگاه کنه 

من بخاطر عشق شاید  یطرفه گریه کردم🙂

‏پس یادمون میمونه کسی که باباش براش خونه و ماشین خریده و فرستاده دانشگاه آزاد و پول داده بره باهاش کار کنه میشه خودساخته✍️‏حاجی اینا جدی جدی فکر می‌کنن اگه پول همه چیز رو از ننه باباشون بگیرن ولی تو یه خونه دیگه زندگی بکنن، مستقلن :))))     [ اگه میشد برگردم عقب..سلام ک هیچی حتی آدمم حسابت نمیکردم💔🫠]
2731
به دلیل اینکه یک مشتری حقش ضایع شد ...خیلی دلم براش سوخت گریه ام گرفت 

مشتری کجا

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
دعا کردم حاجت روا شید ان شاء الله 

ممنونم

مشتری کجا

مشتری شرکت ما 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
انشالله ب حاجت دل برسی گلم اشکال نداره این روزا هم میگذره الهی خدا به دلت نگاه کنه  من بخاط ...

ممنونم. ان شاءالله بهش برسی 

من‌ همیشه گریه میکنم  😞🙂 ناف منو با گریه و بدشانسی بریدن

انقد ب خودت تلقین نکن 

هر حرفت میشه یه اتفاق یادت نره حرف بد اتفاق بد 

حرف وفکر  خوب  اتفاق خوب 

شعار نیس خودم اینجوریم🙃

‏پس یادمون میمونه کسی که باباش براش خونه و ماشین خریده و فرستاده دانشگاه آزاد و پول داده بره باهاش کار کنه میشه خودساخته✍️‏حاجی اینا جدی جدی فکر می‌کنن اگه پول همه چیز رو از ننه باباشون بگیرن ولی تو یه خونه دیگه زندگی بکنن، مستقلن :))))     [ اگه میشد برگردم عقب..سلام ک هیچی حتی آدمم حسابت نمیکردم💔🫠]
من‌ همیشه گریه میکنم  😞🙂 ناف منو با گریه و بدشانسی بریدن

چرا

بخ خاطر این دنیای بی ارزش و زودگذر ،عمر به سرعت میگذره ،برا این گریه کردم بغض کردم و اشک پر چشمام شد اما نزاشتم سرازیر بشه پسرم ببینه، چون از ظهر که اومده خونه همش گریه میکنه به خاطر اینکه کلاساش تموم شد و با دوستاش خداحافظی کرده. نهم پایه اش و دبیرستان میره