2752
2734

اگر از اول طرف مامانم بودن 

آدم بودن 

میزدن دهن بابام 

خوب بودن 

اینطوری نمیشد 

الان این تاپیک هارو می‌زنید مشورت بگیرید؟

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه به خودم مرتبطع

درد و دل ؟

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
هیچی داریم زندگی میکنیم انگار که هیچی نشده. ولی خدا میدونه جیگرمون صد‌پاره شده. کاری نمیتونیم بکنی ...

ما بابامو بیرون کردیم خودش خونه باغ داره

خونه به اسم مامانمه مال خودش کلا از پول خودش 

اخرش مجبوره بره طلاق بدهد 

زن جدید چند سالشه ؟ چند وقت با همن ؟ صیغه آن؟

ما بابامو بیرون کردیم خودش خونه باغ داره خونه به اسم مامانمه مال خودش کلا از پول خودش  اخرش م ...

کار بسیار خوبی کردین

برای ما داستانش پیچیده و مفصله.

سالهاست که این کثافت تو زندگیشه. اولش صیغه‌بوده ولی نمیدونم الان چطوره.

همسن مامانم هست اون کثافت. تمام دار و ندارمون هم‌ کشیده بالا.

مغزم درد میگیره از فکر این مصیبت

کار بسیار خوبی کردین برای ما داستانش پیچیده و مفصله. سالهاست که این کثافت تو زندگیشه. اول ...

برای ماهم داره با نقشه میاد جلو 

حالم از بابام بهم میخوره

انشاالله خبر مرگش

مامانم مریضه دلش صد تیکه شده 

آرزو مال رو دلش میزارم

ما بابامو بیرون کردیم خودش خونه باغ داره خونه به اسم مامانمه مال خودش کلا از پول خودش  اخرش م ...

وای چقدر دلم خنک شد باباتو بیرونش کردین  حسرت دیدنشون به دلش بزارین

لایک نکنید