2733
2734
عنوان

ام اس دارم؟😓

73 بازدید | 11 پست

دوروزه اینطور شدم .وقتی بلند میشم سرم سبک میشه در این حد ک انگار نمیتونم نگهش دارم و میخواد بیفته و سرگیجه ک باعث میشه چشام تار شه .بعضی وقتام سرم سنگینه .نمیتونم راه برم زیاد وگرنه بازم همینطور میشم .نکنه ام اس گرفته باشممم😓😓

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
علایم کمخونیه

اخه چشامم تار میشه .و باید حتما بشینم .قبلا وقتی بلند میشدم خودمو کش میدادم در حد س ثانیه سرم گیج میرفت و چشام یهو سیاه میشد جلوش

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
کم خون نیسی؟

نمیدونم 😓اخه چشامم تار میشه .و باید حتما بشینم .قبلا وقتی بلند میشدم خودمو کش میدادم در حد س ثانیه سرم گیج میرفت و چشام یهو سیاه میشد جلوش

خدا نکنه دختر من پارسال اینجوری بودم ضعیف شده بودم تقویتی بزن 

یعنی چم شده😓