2752
2734
عنوان

پیامی که هیچ وقت براتون ارسال نشد🥹💔🔙

| مشاهده متن کامل بحث + 2540 بازدید | 300 پست
حله  چیشده مگ؟ الان نیستش👀؟؟

اوم

نیستش چند وقتیه

نگرانشم 

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
اعتماد به نفسم خوب چیزیه والا🗿حداقل اداش و دربیار😂  بوص

بحث اعتماد به نفس نی 😂

وگرنه تو اون مسائل به طرز عجیبی پرو ام😂🗿

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوم نیستش چند وقتیه نگرانشم 

اها، ایشالا ک حالش خوبه و برمیگرده🥲>

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
بحث اعتماد به نفس نی 😂 وگرنه تو اون مسائل به طرز عجیبی پرو ام😂🗿

پ چی چی میگییی 

بل بل پررو خوبه😂

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
اها، ایشالا ک حالش خوبه و برمیگرده🥲>

نم به خدا

ایشالا

پ چی چی میگییی  بل بل پررو خوبه😂

هعی 😂😔

من دیگ باید برم 

الان امتحانم شرو میشع😭😂💔 

اه ریدم تو درس🗿

من دیگ باید برم  الان امتحانم شرو میشع😭😂💔  اه ریدم تو درس🗿

به سلامت 

موفق باشی 

می تو😂🖐

اسمم مهسااا

برام بزننن🥲

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

واقعیه یا سرگرمیه؟

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲
اسمم مهسااا برام بزننن🥲

این چنتا بود

واقعیه یا سرگرمیه؟

ببین این یه سایت جهانیه کسایی که نمیتونن با شخص مورد نظر خودشون حرف بزنن حرفاشونو اونجا میگن که شاید طرف ببینه 

بیشتر سرگرمیه ولی خب باحاله

اسمم فرشتست  برام بزن

متاسفم پیامی برای این اسم نیست

دلم برای چهره زیبای تو تنگ خواهد شد، کاش می توانستم به تو بگویم چقدر دلم برایت تنگ شده است 

قشنگ بود

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
2706