2733
2734

بنظرمن کرم پودر زیر ۱ تومن یا ۸۰۰ یا۹۰۰۰ تومن اصلاخوب نیست میماسن  روخوب نمی شینن  واینکه زودم ازروی پوست میرن نظرشماچیه؟شماچقدربرای کرم پودرهزینه میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بی بی کرم پیرنه محشره  سبک و عالی 1/700 میخرم

منم کرم پودر فرانسیس میخرم حدودا ۹۰۰ تومن فک کنم ولی محشره اونم خیلی خوبه ماندگاری وامچیزشم اوکی هست  بی بی کرم پیرنه خوب روپوست میخوابه نمیماسه یا زودازروپوست نمیره؟برای پوست چرب خوبه عزیزم؟

من لدورا میزنم واقعا دوسش دارم تنها محصولیش که خوبه همین کرم پودرشه خیلی سبکه قیمتشم حدودا ۵۰۰

واقعاخوبه؟روپوست نمبماسه خوب میخوابه روپوست ماندگاریش چقدره عزیزم 

واقعاخوبه؟روپوست نمبماسه خوب میخوابه روپوست ماندگاریش چقدره عزیزم 

من بوده صبح زدم رفتم بیرون شهر تا اخر شب که اومدم تکون نخورده

اصلا نمیماسه خیلی خیلی سبکه من با ارایش سنگین اذیت میشم ولی با این کرم نه

اما کاورش زیاد بالا نیست من برا یدستی پوست و یه درجه روشنتر شدن میزنم زباد کاری به کاورش ندارم

منم کرم پودر فرانسیس میخرم حدودا ۹۰۰ تومن فک کنم ولی محشره اونم خیلی خوبه ماندگاری وامچیزشم اوکی هست ...

حقیقتا من پوستم مختلط هست و پوست چرب قاعدتاً باید از سی سی کرم استفاده کنه که کاور بیشتری داره و پوست و چرب نمیکنه 

ولی خب من به دوستم که پوستش چربه گفتم بخره ولی روش پودر فیکس بزنه ترجیحاً شیگلم 

کاور زیادی نداره از اسمش معلومه دیگه بی بی کرم کلا کاور بخصوصی نداره فقط یکم صورت و یکدست می‌کنه 

ماندگاریش عالیه من حقیقتا دیگه هیچوقت سمت کرم پودر نمیرم