2733
2734
عنوان

من به خواهرزادم وابسته یعنی پدرش ازدواج کنه دیگه نمیبنمش 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 128809 بازدید | 254 پست
شما 5 ماهتون بود مادرتون فوت کرد ، شما میدونید مادر داشتن چه حسی داره ؟   چون منم نمیدونم &n ...

آره مادر داشتن بهترین حس دنیاست 

همیشه آرزوم بود مادر داشتم ولی...

زن داییم خیلی زن خوبی بود بهش میگفتم مادر

هنوزم میگم بیش از حد هم دوسش دارم

اگه بهم بگه بمیر میمیرم 

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
ببخشید جسارت نباشه ولی اگ پیشنهاد بده جوابت چیه ؟ دلم برای خواهرزادت سوخت کاش میشد تو مادری کنی براش ...

چرا مادری کنه اون مرد ۱۶ سال بزرگتر جوونیش و عمرش رو برای چی بزاره تازه اون بچه بزرگ شد از کجا معلوم قدری دان باشه

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابا استیکر اخر امضا در واقع لبخند تلخه کاراگاه بازی در نیارین کسی با مرگ خواهرش که شوخی نمیکنه

واقعا کسی هست معنی اون استیکر ندونه

یعنی کسی هست از مرگ خواهرش خوشحال شه؟؟اون دیگه آدم نیست یک حیوانه

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
واقعا کسی هست معنی اون استیکر ندونه یعنی کسی هست از مرگ خواهرش خوشحال شه؟؟اون دیگه آدم نیست یک حیوا ...

لابد هستن که ندونن

استیکر چشاش غم داره خودم استفاده میکنم

گذشته قدرتشو نداره آیندتو خراب کنه
2731
۱۶ ساااال؟‌ نمیدونستم ،‌ خیلی بزرگتره...من نگفتم ازدواج کنه ک 

بله ۱۶سال بزرگ ترن 

خواهر خدا بیامرزم ۳۰سالش بود

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
بله فکرکنم سر کاری باشه اخه تو یکی تایپیک هاش گفته ۳ تا خواهر دارم ودوتا داداش و نگفته خواهرم فوت کر ...

بله عزیزم نیازی ندیدم هرجا تاپیک زدم بگم خواهرم فوت کرده وسفره ی دلم باز کنم 

کسی از زندگی کسی خبر نداره که

عزیزم عذر میخوام ایشالله که بچه تون صحیح و سالم بدنیا میاد اگر نارحتتون می‌کنه میتونید برید بازم م ...

وقتی فکر بی مادری بچه رو میکنم انگار تمام تن و بدنم آتیش میگیره امیدوارم هیچ بچه ای این صحنه رو نبینه...دوستم رو شوهرش کشت...بچش بعد یک سال تازه فهمید که مادرش سرکار نگهش نداشتن و مرخصی نمیدن...تاره فهمید فوت کرده..جزئیات قتلش رسانه ای شد...نمیدونم چرا یاده  زجه های اون وقتی مادرش پشت در بوده میوفتم....اینکه بچش بی‌تابی میکرد یهو گفت مامانم اومد بغلم...بعدش بلند شده بود تمام خونه رو گشته بود قسم می‌خورد مامان اومده بغلم دیدم...ببخشید اشکام میریزه...بی مادری خیلی سخته...بااجازتون

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
۱۶ ساااال؟‌ نمیدونستم ،‌ خیلی بزرگتره...من نگفتم ازدواج کنه ک 

گفتین کاش براش مادری کنی این خانم هنوز بچست الان باید درس بخونه  و پیشرفت کنه چند تا هنر یاد بگیره نه مادری کنه برای بچه خواهرش

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

باباش اگه عاشق یکی شه ک شرطش این باشه بچه باهاشون زندگی نکنه میتونی بیاریش مادرت بزرگش کنه، با بزرگ کردنش خودش هم تسکین پیدا میکنه

مامان بزرگم وقتی خالم مرد و شوهرخالم ازدواج کرد بچه رو آورد پیش خودش و اون یکی خالم. میگفتن انگار نسرین دوباره زنده شده

گذشته قدرتشو نداره آیندتو خراب کنه
دوستان ساده لوح لطفا تاپیک قبلی این پروفایل و بخونین این صاحب پروفایل بنظر مریض روانی ان 

این چه طرز حرف زدن خانم؟

ساده لوح یعنی چی 

حالا دروغ هم باشه حق نداری توهین کنی

گفتین کاش براش مادری کنی این خانم هنوز بچست الان باید درس بخونه  و پیشرفت کنه چند تا هنر یاد بگ ...

👌👌👌

دوستان اسی داره راست میگه ، خدا شاهده منم دارم بچه های خواهرم بزرگ میکنم ، یعنی واسشون میمیرمم تا این حد ، من جای اسی بودم بچه ها رو پیش خودم نگه میداشتم ، روح خواهرم شاد میشد ، هم بچه ها از لحاظ روانی لطمه نمیخوردن ، هفته ی هم 2 روز پیش باباشون باشن ، این بستگی به اسی داره با داماد ازدواج نمیکردم اصلا

2706