2733
2734
عنوان

هوووف دیگ بزور دارم تحجل میکنم

55 بازدید | 5 پست

پشت چهره خندانم غمی نهفته است🥲🥲🥲

خسته شدم از همه چیزو همه کس خیلیی تنهاام نیاز دارم یکیرو داشته باشم ک باهاش همدردی کنم  23سالنه ولی حتی یه خواستگارم ندارم حتی یه پیشنهاد از طرف جنس مخالفم ندارم واقعا دلیلیش رد نمیدوونم چرااا!!!  دلم میخاد ازدواج کنم ولی توایت سن حتی یدونه خواستگارم ندارم چ دلیلی میتونه داسته باشه لطفا نیایین بگین ازدواج خوب نیست و فلان شمام اگ تنها بودین حس منو داشتین درک میکردین دوس دارمم تواین سن ازدواج کنم ن سن زیاد ک ذوقی هم نیست وقتی یه عردسی دعوت میشبم بغضم میترکه ک کاش منم یروزی ازدواح کنم ولی افسووس ک هیچ اتفاقی نمی افته هییی کاش بمیرم خداقل ک کمار حرص بخوورم😭😭💔💔

عزیزم شاید کسی بهت دسترسی نداره که پیشنهاد بده مثلا اگه کسیم ازت خوشش بیاد شماره ای آیدی چیزی ازت نداره که بیاد بگه یا زیاد جایی نمیری که خاستگار ببینه بعدم جدا از همه ی اینا هرکسی ی موعودی داره باید زمانش بره نگران نباش ❤️میدونم احساس تنهایی بده واقعا هم بده اما خب فکر نکنی ی موقع سنت خیلی بالا رفته تو هنوز خیلی فرصت داری 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
عزیزم شاید کسی بهت دسترسی نداره که پیشنهاد بده مثلا اگه کسیم ازت خوشش بیاد شماره ای آیدی چیزی ازت ند ...

خسته شدمم بخداا دیگ بعضی مواقع میزنه ب سرم خودکشی کنم میرم همه جا دانشجوهستم ولی نمیدووونم چرا کسی از من خوشش نمیااد الان اونایی ک 7,8سال کوچیک تراز مننن ازدواج کردن فقط منم ک هیچ هیی خدااا اخه چرااا 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خسته شدمم بخداا دیگ بعضی مواقع میزنه ب سرم خودکشی کنم میرم همه جا دانشجوهستم ولی نمیدووونم چرا کسی ا ...

عزیز دلم این حرفا چیه میزنی درمورد خودت

چرا فکر میکنی ظاهرت بده که کسی خوشش نمیاد؟ عزیزم شاید خیلیا خوششون بیاد و تو بی خبری شایدم ظاهرت طوریه که مثلا مغرور و جدی هستی وجودشو ندارن بیان نزدیکت 🤟😎

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
2731
عزیز دلم این حرفا چیه میزنی درمورد خودت چرا فکر میکنی ظاهرت بده که کسی خوشش نمیاد؟ عزیزم شاید خیلیا ...

اصلا ادم جدی نیستم ظاهرمم نیست باهمه میگم میخندم ظاهرمم تعریف از خود نباشه خوبه ولی نمیدوونم چ مشکلیه واقعاا از تنهایی دارم دق میکنم شاید یه شب زد ب سرم ک دیگ روی بعدو نبینمم