2752
2734
عنوان

دختر عمم بهم گفت تو ک و ن نرو

642 بازدید | 26 پست

البته ببخشیدا ولی دلم گرفت از وقتی طلاق گرفتم تیکه زیاد میشنوم 

داشتن پشتم حرف میزدن گفتن وای چقد فلانیتو ک.و.ن نرو و نچسبه 

اخه من نچسب نیستم فقط با فامیل صمیمی نیستم 

نچسب بودن ادما دست خودشونع؟

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ادبیات زشتی

یعنی این کلماتو یه خانم بزبون میاره

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731
میگفتی احوال خانم تو ک و ن برو 

خودمو به نشنیدن زدم...

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
به خواهر منم میگن خودش میگیره در صورتی که خواهر من خیلی مهربون و آرومه فقط آرومه خیلی احساسی خیلی دخ ...

اصلا دست خودمون نیست ولی من تو جمع رفیقام اصلا درونگرا نیستم

میگفتی تو ک رفتی تو کو... ن گوه خوری کارت شده ب چی رسیدی؟ 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬