2752
2734
عنوان

دردِ دلم....

31 بازدید | 3 پست

سلام شبتون بخیر 

نمی‌دونم از چی بنویسم، فقط میدونم حالم بده ، دلم میخواد گریه کنم ، هیچ دلیل واضحی ندارم ولی احساس میکنم تا الان بیهوده زندگی کردم ، آدم تنهایی هستم با اینکه خیلی به بقیه بها میدم اما دوستای خیلی کمی دارم و وقتی حالم بده هیچکس رو ندارم باهاش حرف بزنم تا آروم بشم ، دلم میخواد دیگه نباشم ، انگار هیچ چیز برام ارزش نداره 

اینقدر حالم بده که حتی نمی‌دونم باید چطور توصیفش کنم 

۱۹ سالمم هست ، این حرفا که افسرده شدی و اینا رو نگید فقط بگید چیکار کنم حالم بهتر بشه 

خسته ام از همچی

احساس میکنم آدم خیلی ضعیفی هستم گاهی به خودم میگم بقیه رو نگاه کن چطور دارن زندگی می‌کنی هر چقدر هم درد توی زندگیمون باشه مثل تو نیستن 

لطفا کمکم کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731