2733
2734

وقتی ک مردیم و تموم شدیم

کی گفته اون دنیا خدا میبخشه خدا مهربونه!

یعنی سخت گیر تر از خودش نیست اونجا دیگه قوربونش برم مالک یوم الدینه یعنی حکومتش مختص خودشه و ب کسی دیگه خلافت نمیده

و بد و سخت کیفره

دلم میشکنه ک ی جونی رو میبنم ک خط قرمز های خدارو زیر پا میذاره بعد خودشو گول میزنه میگه خدا مهربونه خدا میبخشه  

بخدا اینجوری نیست

ابلیس دراومد گفت حالا ک ادمو ب من ترجیح دادی سر راه همشون میشینم همشووون رو اغوا میکنم بجز اونایی ک عمیقا ب تو ایمان دارن همشون رو ب گمراهی میکشم

خدا هم قسم خورد گفت هرکدوم ک بتونی گمراه کنی جاش توی جهنمه....

خدا ک شوخی نداره

خدا ک خالی نمیبنده

پس هرکاری نکنیم بعد بگیم میبخشه خانم جااان‌خدا نمیبخشه خدا توی اون دنیا مهربون نیست

اینجا همه‌جوره ناز میخره اینجا همجوره بغلت میگیره ولی اونجا نه اونجا میز‌محاکمه اس ۵۰ هزار سال میشینن لحظه ب لحظه زندگیت رو هر نفسی رو ک کشیدی ویدیو چک میکنن تاااازه باید تقاص کاری ک کردی و نفهمیدی رو هم پس بدی

مثلا با ماشینت داری میری ی سنگ از زیر لاستیک پرت میشه میخوره ب ی ماشین دیگه و سر سوزن رنگ اون ماشین میپره فردای قیامت باید اون سر سوزن رنگی ک پریده رو بری ب صاحبش بدی تا راضی بشه... حالا سر سوزن رنگ از کجا گیر بیاری گیر نمیاری ک باید از نورها و حسناتی ک توی این دنیا جمع کردی بهش بدی تا جبران بشه آیا دستت پره برای تصویه حساب ها و بدهی هات یا مثل من مفلس و دست خالی هستی؟

یا ی مثال دیگه ی بنده خدای چپر چلاقی رو تو خیابون دید چند ثانیه روش مکث کردی آی باید برای این مکث جواب پس بدی چون ب اون طرف حس بدی رو دادی با اون مکث

من خودم چشمان بسییییاااار زیبایی دارم(الکی    ) این چشمان زیبا از ی سنی تا ی سنی با من همکاری نکردن البته یکیش بعد ملت ب من ذل میزدن و من تا ته ته تهم حس‌حقارت میکردم حالا میدونییییی چند نفر ب من مدیونن البته ک همشون رو بخشیدم ولی همه ک‌مثل من نمیبخشن ک اونجا پدر درمیارن پسسسسس

الکی دلخوش ب بخشش خدا توی قیامت نباشیم خدا توی همین دنیا میبخشه ن اونجا

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ترسیدم😂

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2731

بعددد راستی ی چیزی هم یادم اومد

میگن اوکی گناه کردیم توبه‌ میکنیم  

مگر ب همین اسونیه؟ خدا توفیق توبه‌رو باید بده اونم با توجه ب نامه ی عمالت و یکسری از‌ویژگیهات این‌توفیق رو میده داداشای یوسف رو یادتونه؟ گفته بودن میکشیم توبه میکنیم اما نتوستن توبه کنن تااااا پیریشون ک اونم یوسف خفت داد باباشون دعا کرد ک ختم ب خیر شد

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع

طولانی بود

نخوندم 

اما در کل میخواستم بگم خدا که خودش شیطان و آفرید

خدا خودش میخواد موجودی به اسم شیطان باشه که بنده هاشو گمراه کنه ورگنه از بین میبردش

ولی در هر صورت من همیشه خدارو یه انرژی خیلی خوب و مهربون و حامی تصور میکنم

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
عجب خدای افریننده این همه زیبایی و نعمت محاله ارحم الراحمین نباشه اتفاقا خیلی مهربونتر از حد تصوره

اسی هم میگه خدا تو این دنیا الرحم الراحمینه،

اما فقط نسبت به حق خودش،نه حق الناس

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
عجب خدای افریننده این همه زیبایی و نعمت محاله ارحم الراحمین نباشه اتفاقا خیلی مهربونتر از حد تصوره

خدا که زیر حرفش نمیزنه عزیزم گناه کردن تاوان داره بارها بارها تو قرآن حتی گفته شده 

شاید تهش بخشیده شیم ولی اول باید تنبیه بشیم اول باید تاوان گناهامونو پس بدیم و پاک بشیم بعد بخشیده میشیم

فکر کردن به اینکه خدا میزنه زیر قول و قرارش زبونم لال توهین به خداس یجورایی 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
اسی هم میگه خدا تو این دنیا الرحم الراحمینه، اما فقط نسبت به حق خودش،نه حق الناس

مردم فقط حق الناس رو پولل خوری از دیگران و توهین و بی ادبی میدونن انگار 

نمیدونن چه چیزایی حق الناس گرچه بگیمم باور نمیکنن

بخدا به این نتیجه رسیدم به یه آدم بی دین توضیح بدیم بهتر درک میکنه تا یسری از مردم خودمون 

هیچ فایده ای نداره من که خیلی تلاش کردم و نشد دیگ بیخیال شدم 

اینا تصورات اشتباهی هست که تو گوشتون کردن 

خدا یه منبع انرژی مثبت لایتنهی هست که همه چیز از اون سرچشمه میگیره و بسیار مهربون‌ و حامیه

عدالت در دنیا وجود نداره چون انسان ها پست و رذل شدن 

من مذهبی نیستم ولی خدا رو باور دارم❤️

خدا که زیر حرفش نمیزنه عزیزم گناه کردن تاوان داره بارها بارها تو قرآن حتی گفته شده  شاید تهش ب ...

من از قول و قرار صحبت نکردم گفتم خدا مهربونه و کسی هم از اون دنیا نیومده و قیامت هم برگزار نشده پس بیخودی مردمو نترسونید والا هرکسی خودش بهتر میدونه با خدا چند چنده

من از قول و قرار صحبت نکردم گفتم خدا مهربونه و کسی هم از اون دنیا نیومده و قیامت هم برگزار نشده پس ب ...

اینکه هرکسی خودش تهش تصمیم میگیره جای خود داره ولی من نمیتونم جلوی راهنمایی کردن خودمو بگیرم حالا هرکی میخواد گوش کنه میخواد گوش نکنه