2733
2734
عنوان

به نظرتون این اقا روم کراشه ؟؟؟

146 بازدید | 16 پست

تو دانشگاه زبان داشتم بعد نگو من با یه استاد دیگه کلاس دارم یه جلسه اشتباه رفتم یه کلاس دیگه و منو تو گروه اد کردن و پروفایل داشتم .خلاصه من تو گروه عکس این اقا رو دیده بودم ایشون هم صدر صد دیده .امروز یه درس مشترک با این اقا داشتم کنار من صندلیش بود یدفعه پرسید شما ارائه دادین گفتم نه من کلاس بعدیم پنج دقیقه زود اومدم با همین استاد کلاس دارم .بعد گف کلاس زبان هم شما هستین گفتم یه جلسه اشتباه اومده بودم .چه دلیلی داشت اینا رو پرسید؟

چه دلایل قانع کننده ای،فکر نکنم،طرف واسه من صدتا کار انجام میده من هنوز نمیگم روم کراشه🤣🤣شوخی میکنم،اگرم باشه مشخص میشه از طرز صحبت و اشتیاقش

از سر بامی که پریدیم،پریدیم🌱دل ز هرکس که بریدیم،بریدیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من چیزی ندیدم از دوست داشتن بودن یه صحبت معمولی بوده

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟

وای منم روز اول دانشگاه تقریبا مثل همین مکالمه رو با یه اقا ذاشتم هیچ حسی هم بینمون نبود😐

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
چه دلایل قانع کننده ای،فکر نکنم،طرف واسه من صدتا کار انجام میده من هنوز نمیگم روم کراشه🤣🤣شوخی میکن ...

اخه کلاس مشترک نداریم مگه اینکه ده مین زود برم تا ببینمش

پس چه نیاز بود بپرسه ؟من ارائه دادم یا نه ،یا تو کلاس زبان هستم😕😕

فقط خواسته حرف بزنه بنظرم معمولی باش تو دانشگاه زیاد هیجانی نشو

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
این همه ادم چرا با من حرف زد که منو بار اول دیده 😕

زیادی حساس شدی دختر بگیر بخواب بش فکر نکن 

من چیزی ندیدم از دوست داشتن بودن یه صحبت معمولی بوده

من پیش همکلاسیم گفتم یه مدل خوراکی دوست دارم هفته بعدش رفته بود گرفته بود فقط من اونمدلی گفته بودم دوسس دارم ازونم خریده بود🤣من هنوز بعد ی سال میگم نعععع دوسم نداره

از سر بامی که پریدیم،پریدیم🌱دل ز هرکس که بریدیم،بریدیم