2733
2734

اعصابم خورده از سرفه هاش هزار با. بردمش دکتر...

بردم پیش متخصص ریه شهر دیگه گفت آسم آلرژیه... داروهاش اثری نداشت. الان میخوام ببرمش شهر دیگه پیش متخصص اطفال ببرم یا ریه؟

بهترین پزشک تو ایلام یا دزفول سراغ دارین؟

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

یعنی بدون وقفه سرفه کرده؟ 

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه مدت مدام شبا شیر گرم بهش بده با عسل

پودر روتارین روزی یبار بده

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

هسته انبه بخیسون بده بخوره فوری رفع میشه

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

وای دختر منم چند وقته مدام سرفه می‌کنه سرما هم نخورده، حساسیته فکر کنم ولی سرفه می‌کنه انگار خلط داره سینه اش دکتر هم بردم ولی خوب نمیشه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
 تک سرفه دار گاهی پشت هم میشه خسته شدم هر جا میرم زهر ترک میشن میگن این کرونا داره ازش فرار می ...

یه تایم زیادی غذای بدون ادویه و ساده بهش بده سرخ کردنی نباشه قرص ایروکاست جویدنی خوبه از هر نوع بو دورش کن

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
گوشو حلق وبینی ببر ببین لوزه نداره و حتنا پیش متخصص کودکان نشون بده خود دکتر حلق و بینی راهنمایت میک ...

دختر من لوزه داره بزرگ هم هست یعنی برای اونها سرفه هاش، چرا دکتر چیزی نگفت

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
پسرت سرف داشت؟چند وقت؟

سرفه داشت همراه عفونت از ابان پارسال تا اسفند اصلا خوب نمیشد پیگیری کردم الرژی داشت تست دادم و دارو گرفت الان بهتره ولی بازم ی مدته سرما خورده خوب نمیشه

و خدایی که در این نزدیکیست