2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من ماسک موی بعداز استحمام میزنم و بعد باسشوار صاف میکنم موهامو 

یعنی از دوران کراتینمم صاف تر و نرم تر شده عالیه

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
با اتو لباس اتو‌کن عالی میشه 

وای نه 😑

میدونی چع بلایی سر موهات میاری؟ 

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
من ماسک موی بعداز استحمام میزنم و بعد باسشوار صاف میکنم موهامو  یعنی از دوران کراتینمم صاف تر ...

اسم ماسک موت چیه؟

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
من ماسک موی بعداز استحمام میزنم و بعد باسشوار صاف میکنم موهامو  یعنی از دوران کراتینمم صاف تر ...

اسم ماسک موتو میگی لطفا؟ 

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

منم دقیقا تو حمام ماسک مو میزنم و بعدش سشوار می کشم

میشه اسم ماسک شمارو بپرسم؟ و اینکه چجوری و چه زمانی استفادت می کنید؟

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃
منم دقیقا تو حمام ماسک مو میزنم و بعدش سشوار می کشم میشه اسم ماسک شمارو بپرسم؟ و اینکه چجوری و چه ز ...

proveecutحاوی روغن آرگان

بعد از حموم وقتی موم نیمه خشکه ساقه موهامو میزنم قشنگ و بعد با سشوار خشک میکنم و شونه مخصوص سشوار میزنم(از این پیچ چیچی ها) تاصاف بشه قشنگ

قیمتش چنده عزیزم؟ ابکشی باید کرد؟

من ۲۳٠خریدم 

نه این مال بعد حمومه احتیاج به ابکشی نداره

من دوبار انجام دادم میسوزه ینی😐؟؟

معلومه ک اره هم موخورع میگیری هم اسیب میبینه موهات دیگه نکن اینکارو

2706