2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همرنگ پوست 

تیره تر یا روشنتر چهره رو مصنوعی می‌کنه

هرچند من هیچوقت کرم پودری که نزدیک به رنگ پوستم باشه پیدا نمیکنم

من پوستم خیلی روشنه ولی کرم پودر که میزنم زرد میشه پوستم 

همیشه هم روشن‌ترین درجه کرم‌ پودر رو میخرم

همه مارکی رو امتحان کردم 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
2731
همرنگ و یه درجه روشن تر خوبه من که با این که سبزه ام ولی هم رنگ پوستم میزنم فقط میخوام جای جوشام مخف ...

من جای جوش ولک ندارم امامنافض بازدارم  ووقتی همرنگ پوستم میزنم منافذبازکمترنشون دادخ میشن و پوست صاف ویکدست میشه  اینطورخوبه بنظرت؟

همرنگ پوست  تیره تر یا روشنتر چهره رو مصنوعی می‌کنه هرچند من هیچوقت کرم پودری که نزدیک به رنگ ...

دقیقاهمینطوره واقعاچهره رومصنوعی میکنه واون طبیعی بودن دیگه ازبین میرهدمن کرم پودر رنگ پوستم کهومیزنم انگارپوست خودمه وطلیعیه واقعایرنگ دیگه میزنم بدمسشه

من جای جوش ولک ندارم امامنافض بازدارم  ووقتی همرنگ پوستم میزنم منافذبازکمترنشون دادخ میشن و پوس ...

بله خوبه برای منافذ باز و برای چروک های سطحی پوست سفیده تخم مرغ استفاده کن

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹
بله خوبه برای منافذ باز و برای چروک های سطحی پوست سفیده تخم مرغ استفاده کن

چشم عزیزم ممنون بابت راهنمایی خوبت تخم مرغ همیشه تویخچال هست حتمامیرم میزنم به صورتم 

همرنگ پوست  تیره تر یا روشنتر چهره رو مصنوعی می‌کنه هرچند من هیچوقت کرم پودری که نزدیک به رنگ ...

مادر منم همین طوریه چون خیلی پوستش روشنه کرم بد می ایسته روی صورتش دیگه کرم پودر نمی زنم فقط مرطوب کننده میزنه و رژ

دقیقاهمینطوره واقعاچهره رومصنوعی میکنه واون طبیعی بودن دیگه ازبین میرهدمن کرم پودر رنگ پوستم کهومیزن ...

خوبه باز به رنگ پوستت نزدیکن

من کلا دارم به این نتیجه میرسم که کرم نزنم چون پوستم رو بد رنگ نشون میدن

چشم عزیزم ممنون بابت راهنمایی خوبت تخم مرغ همیشه تویخچال هست حتمامیرم میزنم به صورتم 

بذار بیست دقیقه بمونه روی صورتت که خشک شد بعد صورتتو بشور وقتی هم که استفاده می کنی اصلا صورتتو حرکت نده و حرف نزن

خوبه باز به رنگ پوستت نزدیکن من کلا دارم به این نتیجه میرسم که کرم نزنم چون پوستم رو بد رنگ نشون می ...

خب نزن عزیزم یهدکانسیلرخیلی خیلی روشن (کانسیلرهای دورچشم معمولارنگ روشنشون خیلی روشن تره ازکرم پودر)اونوبگیر بزن به اون قسمتی که ناهمواره یالک وجوش داره  وبا پد خوبدپخشش کن  

خوبه باز به رنگ پوستت نزدیکن من کلا دارم به این نتیجه میرسم که کرم نزنم چون پوستم رو بد رنگ نشون می ...

ببین عزیزم این یه کانسیلرخیلی خوبه باپوشانندگی بالا وفوق سفید لگه میخوای اینوبگیر مارکش روولیشن هست شمارهc3

خیلی سفیده 

مادر منم همین طوریه چون خیلی پوستش روشنه کرم بد می ایسته روی صورتش دیگه کرم پودر نمی زنم فقط مرطوب ک ...

دقیقا مث من 

منم دارم به این نتیجه میرسم که دیگه الکی پولمو خرج کرم پودر نکنم

یه ضد آفتاب بی رنگ و رز صورتی بزنم کافیه

2706