2752
2734

اول ابتدایی سه نفری رو نیمکتا می نشستیم. من وسط بودم معلم یه حرف الفبا رو گفت توی چند خط بنویسیم. منم خط در میان ننوشتم و فاصله ندادم بخاطر همین با خط کش اومد محکم زد کف دستم. 

منم میخندیدم که مثلا درد نداشت. غرورم نمی ذاشت گریه کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو دوم دبستان اسم معلمم رهبر بود. با دوستم شوخی میکردم کفشش رو از پشت می زدم درمیومد میخندیدم محکممم اومد یه سیلی دردناکی زد. قیافش یادمه. بازم لبخند زدم. 

الهیی که خدا هم به تو سیلی زده باشه رهبر

2731

۳۰ سال قبل یه زنیکه ی وحشی عقده ای بنام فاطمه رجایی

معاون یکی از دبستانهای اصفهان

هر کس میشناستش ، اگر زنده ست ، بهش از قول من بگه الهی کتک و ترسی که تو وجود من ریختی توی ثانیه به ثانیه ی زندگیت تجربه کنی

بدترین خاطره ام برای دوران راهنمایی بود یه معلم داشتیم برای علوم بود اسمش پاکرو. یکی از بچه ها تو امتحان ۲۰ گرفته بود برگشتم بلند گفتم خوش بحالت. معلم بیشعور برگشت بهم گفت بی ادب درس خونده ۲۰ گرفته تو هم خوب میخوندی ۲۰ میشدی و کلی داد سرم زد. تا آخر سال رفتن ردیف آخر ساکت نشستم. 

دیگه نزدیکای آخر سال شده بود هی از ادب و نزاکت من تو کلاس تعریف می کرد. نمی دونست من ازش متنفرم و بخاطر شکستت غرورم رفتم اون پشت ساکت و آروم نشستم. 

مطمئنم خدا واسشون جبران کرده‌

کلاس اول یک همکلاسی داشتم، یک دختر تپلی و سرخ و سفید بامزه با موهای فر..الان که فکر می کنم احتمالا بیش فعالی داشت...معلممون با اینکه خیلی معلم حرفه ای و با سوادی بود؛ این طفلک را خیلی وحشیانه کتک میزد. یادمه یکبار اورد برای درس و نتونست جواب بده. با مقنعه کشیدش و سرش خورد به تخته سیاه...با اینکه ٤٥ ساله هستم، هنوز این اتفاق جلوی چشمم هست و خیلی اذیتم می کنه...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
میتراکاویانی معلم پنجم دبستان تو اصفهان یه دخترم داشت اسممش نوشین بود الهی همونطور که ما رو میزدی ...

کل دبیرای اصفهانو رسوا کردی 😂

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم.