2733
2734

واقعا نمی‌فهمم این چرتو پرتا چیه بعضیا میگن ؟؟؟‌😡😡

یعنی چی بچه ای ؟؟ یعنی چی این لوس بازیا چیه ؟؟؟ یعنی چی این دری وری ها؟؟😡😡😡

شما خودتون یکی سرتون داد بزنه و باداد  بگه من الان فلان چیزو می‌خوام یا جلو مهمونا با داد بهت بگه بیام سر سفره می‌نشینید بهش لبخند می‌زنید و چشم میگید ؟😡😡

اونم ادمی که خواهر برادران و جاری های خودش از دست داد زدنا و تند صحبت کردناش عاصین ؟

چرا وقتی ی چیزو ندیدن و نشنیدین حق قضاوت دل شکستن می‌دین ؟؟😡😡فقط از خدا می‌خوام ان شالله همچین آدمی نصیبتون بشه داد بزنه سرتون بفهمید منظور من چیه

من که قضیت نمیدونم ولی بهتره بدونی نفرین به خودت بر میگرده

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نفرین نکردم گفتم هرکس قضاوت کرده منو ان سالانه سر خودش بیاد قضاوت کجاشه ؟؟

دعای خیر بود؟

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
دعای خیر بود؟

وقتی شما بهم بگی خیلی فلانی و لیسانس بعد من بگن ان شالله شرایط برا شما پیش بیاد حالا ک بد نیست بد نیست دیگه کجاش دعای بدیه ؟ پس معلومه کسی ک ناراحت میشه ب گفته خودش شک داره نفرین تلقی میکنه

وقتی شما بهم بگی خیلی فلانی و لیسانس بعد من بگن ان شالله شرایط برا شما پیش بیاد حالا ک بد نیست بد نی ...

ببین خانم محترم تو مشکلتو گفتی من اصلا حتی تاپیکتم ندیدم

فقط اینو دیدم که یذره لحنت تنده

آدم جماعت هرچی زبونش نرم تر باشه محبوب تره

حالا خود دانی

گر تو با بد بد کنی،پس فرق چیست؟