2752
2734

یه پسره بود دو سه ماه چت میکردیم ولی توی رابطه نبودیم از اولش من قبول نکردم گفته بودن غیر ممکنه اون طبق حرفاش میگفت خیلی منو دوس داره و فلان ....

بعد اونموقع تابستون بود بعد کنکورم طرف گفت من تا همیشه منتظرت میمونم و اینا تا موقعی ک مطمن بشی من چقدر دوستت دارم طرف یه شهر دیگ بود مجازی اشنا شدیم بعد شدو نتایج کنکور اومد بطور عجیبی من همون شهری ک اون بودقبول شدم خودم خیلییییی تعجب کردم یکسری چیزا پیش اومد من نرفتم دانشگاه ولی باز موندم پشت کنکور موقع انتخاب رشته به اون گفته بودم امسال حتما میرم یعنی اون تقریبا مطمن بود ک امسال دانشجو میشم بعد پیام نداد که نداد تا روز کنکور اردیبهشت ک دادم ی پیام داده بود فقد اسممو صدا زده بود خیلی عجیبه دقیقا همون روز بعد اینکه کنکور داذم پیام داده بود بعد اونوقتا ک بود یهو پیام میداد میگفت من حس میکنم الان حالت بده و از این طور حرفا میگفت وقتی یکیو واقن دوست داری همه چیزو حس میکنی و کاملا مطمن بود که ی روز منو میبینه و من بهش برمیگردم وقتی تموم کردم بلاکش کردم اصلا ناراحت نبود گفت که من خودم مطمنم رابطه ما تموم نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
انقدر میره میاد وابستت کنه خیلی مغرور نباش سر منم اومده😂🥲

وای وای الان یکساله دیگه تقریبا نمیتونه اینکارو بکنه ولی راستش فیسش زیاد ب دلم نبود 😂😂🤦🏻‍♀️

کجاش عجیبه خب میدونست تو میخوای کنکور بدی همون روز پیام داد دیگه

عزیزم نمیدونست باز پشت کنکور موندم فکر کرد رفتم دانشگاه میگم که دانشگاه همون شهر اون قبول شدم اتفاقا ولی نرفتم 

من وارد رابطه غیر مجازیشم نمیشم چون شرایطشو ندارم ولی اتفاقا برام خیلی عجیب بود و حرفا و اطمینان اون ...

اصلاح جالی نشه برات کلید وابسته شدن همین شعله های کوچیک تهشم به هیچی نمیرسی تو ۱۰ مورد۹ تاش الکیه اگه فکر کردی انقدر خر شانسی که اون یه نفر باشی حرفی نیست

اصلاح جالی نشه برات کلید وابسته شدن همین شعله های کوچیک تهشم به هیچی نمیرسی تو ۱۰ مورد۹ تاش الکیه اگ ...

ن بابا دیگ بهش فک نمیکنم امیدوارم اونه دیگ هیچوقت پیام نده تازه من رفتم خط جدید خریدم اونم بلاک کرده بود ولی خط قبلمو هنوز برنداشته بودم یهو تو لیست بلاکیام دیدم اون تاریخ پیام داده بود

2706