2752
2734
عنوان

یه سوال

59 بازدید | 9 پست

آخرم دقیقه ۹۰ شدم دینی رو من تا درس 6 خوندم ولی امروز واسه مرور برگشتم درس 1 حالا کاری ندارم، میگم خیلی میترسم شاید وقت نکنم سوال حل کنم بنظرتون چیکار کنم؟ کتابو بخونم بعد بیام سوال حل کنم یا بعد هر درس که تموم کردم نمونه سوال کار کنم ای کاش زودتر شروع کرده بودم پوفففف😭💔 ولی بخونم از پسشون‌ برمیام

بلاخره یه روزی میرسی به اون چیزی که تو قلبته!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من تو یه روز کله دینیو تموم کردم فقط آیه هاش موند 

مبتونم بپرسم چند شدی تو امتحان بابا میگم نگران اینم زیاد نتونم سوال حل کنم فکر کنم

15شدم میخوام ترمیم بزنمش

خب الان از قبل داری میخونی دیگه من همین چند روز شروع کردم اصنم میخوام کوتاه بیام، فقط دارم میخونم 

خب الان از قبل داری میخونی دیگه من همین چند روز شروع کردم اصنم میخوام کوتاه بیام، فقط دارم میخونم&nb ...

آفرین بخون من یه بار تاریخ رو از اول سال نخونده بودم ، دوران انتخاب رشته بود ، توی یک روز کتاب دویست صفحرو جمع کردم تنها نمره بیسته کلاس شدم پس توعم میتونی اما اینبار مفهومی تر بخون 

آفرین بخون من یه بار تاریخ رو از اول سال نخونده بودم ، دوران انتخاب رشته بود ، توی یک روز کتاب دویست ...

دقیقا اصلا ناامید نیستم مرسیییییی💗