2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرتون ۱۰ سال اختلاف زیاده؟

باتوجه اختلاف سنی ۱۳.۱۴که میبینم اطرافم دختر۱۶ تا۲۰ ساله هست ۱۰سال خیلی زیاد نیست باتوحه به سنت پخته تر از دخترای دبیرستانی هستی قطعا.بستگی به معیار درک و احساس شما از زندگی مشترک داره که چیا براتون اهمیت داره. بازم هرجور خودت صلاح میدونی 

2731
زندگی پدر مادرا فرق داره با ما ، اونا بیست سال پیش سی سال پیش خونه و ملک و املاک خریدن پیشرفتشونو کز ...

حرفتون درست

اما بالاخره میتونه یه نفر دو دوتا چهارتا کنه ببینه با چه درآمدی میشه زندگی کرد.

اینایی که حتی به این درک نرسیدن چطور میخان زندگی مشترک رو شروع کنن؟؟؟؟

حرفتون درست اما بالاخره میتونه یه نفر دو دوتا چهارتا کنه ببینه با چه درآمدی میشه زندگی کرد. اینایی ...

الان متوجه نمیشم من چه حرف زشتی زدم شما عصبانی

غرض رنجیدن ما بود از دنیا،که حاصل شد
پتروشیمی

ببخشید دستم خورد دعوت ب دودتی زدم میدونم اول باید اجازہ بگیری ولی از عمد نبود

چہ خوب مھندس ھستن یا کادر اداری؟

من خودم شیرازم ب نظرم ک درآمدش خوب امد اگر اخلاقتون بھم میخورہ و بقیہ چیزا ھم باھم اوکی ھستید مورد خوبیہ

۱۰ سال بزرگتره رسمی میپوشه مثل کت و شلوار یا شلوار پارچه ای و پیراهن مردانه.آروم و مهربونه ولی انگا ...

الان همه ی دخترا آرزوشونه با یه مرد سنگین ازدواج کنن که بچه نباشه...پسرای امروزی که شلوار تنگ میپوشن و زیر ابرو بر میدارن شوهر نمیشن 

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
عزیزم شغلشون مثل همسر منه ، خب حقوق ثابت که فقط ندارن ، مزایا هم هست اونا رو گفته بهت؟ نفت کارت ، پت ...

مزایای تفریحی مثل پرواز رایگان و مسافرت و اینام هست، و اینکه حتما بپرس یه وقت پیمانکاری یا قرارداد موقت نباشه و با آزمون استخدام شده باشه

اره اوکیه

۱۰سال برای شمایی ک ۲۵دارید و اون ۳۵ خوبه

هردو عاقل و پخته اید

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35