2733
2734
عنوان

چقدر هزینشو بگم ؟؟ بگیرم یا نه

121 بازدید | 15 پست

ناظم مدرسه دخترم دوتا مانتو نو داد

یکی براش دوتا ساسون گرفتم 

یکی هم قد مانتو را کوتاه گردم و به قد استینش اضافه گردم

حالا میگه چقدر شد 

چی بگم 

بگم قابل نداره چیزی نگیرم؟؟؟

یا اگر بگیرم چقدر بهش بگم؟؟؟

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو‌ ناقابله نه ممنون نگیر بزار برای بچت فردا پشتش دربیاد 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

اگه بهت میده که میدونه نیاز داری کم بگیر اگه نه نگیر 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
اگ نیاز نداری نگیر 

خب چی بگم که باز تعارف نکنه باتوجه به اینکه ناظم دخترمه

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
بگو‌ ناقابله نه ممنون نگیر بزار برای بچت فردا پشتش دربیاد 

بگم ناقابله باز تعارف میکنه

چی بگم که بدونه چیزی نمیگیرم و مودبانه و محترمانه باشه و تعارف نیفته

پول نگیر اگه نیازمند نیستی چون زشته 

خب چی بگم که تو تعارف نندازه

قبل براش چیزایی دوختم هرچی گفتم ناقابله ول نکرد ایندفه واقعا چیز خاصی نبود و نمیخوام چیزی بگیرم

نمیدونم چطور بگم که تو تعارف نیفته

خب چی بگم که تو تعارف نندازه قبل براش چیزایی دوختم هرچی گفتم ناقابله ول نکرد ایندفه واقعا چیز خاصی ...

بگو قابل شمارو نداره کار خاصی نبود زحمتی  واسم نداشت  اگه ازم زمان میگرفت بی تعارف  هزینه شو میگفتم

بگو قابل شمارو نداره کار خاصی نبود زحمتی  واسم نداشت  اگه ازم زمان میگرفت بی تعارف  ه ...

این خوبه ممنونم