2752
2734
عنوان

بگید این افکار تو مجردی طبیعیه یا نه😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3407 بازدید | 149 پست

ولی خب خدایی کار مزخرفیه‌وقتی به باطن قضیه فکر میکنیم درسته خدا این قانونو گذاشته و یه چیز تو طبیعت بدن ولی نمیتونم باهاش کنار بیام خیلی چرته 😭😂

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینطوریم و خیلییی بدم میاد خیلی کار چندشیه در نظرم  من بچگی خیلی زود فهمیدم قضیه رو یعنی 5 ...

چند سالتونه؟؟؟

۵ ۶ سالگی دیگه خیلی زود بوده واقعا تاثیر داشته رو فکرتون

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
2731
جدا؟؟  ینی طبیعیه؟؟ بعضی وقتا زیادی فکرمو درگیر می‌کنه و عصبی میشم😓

آره طبیعیه 

ولی اصلا نباید به این چیزا فکر کنی چون رابطه ذاتا ی کار غریزی و حیوانیه

حرکاتی ک توش هست شاید بی معنی یا حتی چندش آور باشه اما در هر صورت ی نیاز طبیعیه

یک بار ک تجربه ش کنی دیگ غریزی میل به تجربه دوباره پیدا میکنی و اون وقت دیگ به فرایندش فکر نمیکنی ک حالت بد شه

چند سالتونه؟؟؟ ۵ ۶ سالگی دیگه خیلی زود بوده واقعا تاثیر داشته رو فکرتون

20 سالمه آره حتی همون سن 5 6 فیلماشو دیدم خیلی اذیت میشدم از مامان بابام بدم میومد اون موقع 

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤
خیلی ها دیدشون به رابطه جنسی همینه حتی خانم متاهل بحث رابطه چیزیه ک نباید به فرایندش فکر بشه چون ...

خب اینکه با دیدن زن باردار یاد فرایندش میفته غیر طبیعیه و نشون میده ته قضیه یه چیز غیر عادی هست

وگرنه ادم نرمال نه خانم باردار رو کثیف می‌دونه نه تو عروسی عصبی میشه و نه حتی رابطه جنسی رو حیوانی میدونه

مردم عادی حتی اونایی ک ب رابطه جنسی علاقه ندارن و سرد مزاجن تو عروسی شادی و رقص انجام میدن

با دیدن خانم باردار هم یاد نوزاد میفتن و ذوق میکنن یا نهایتا هیچ حسی ندارن و براشون مهم نیست

چرا حتما باید بدونه؟؟ دکترم گفته وسواس دارم و این افکار هم مربوط به وسواسه  ینی وسواسم خوب شه ...

چون باید همه علائمت رو بدونه،روی تشخیص و سیر درمانت موثره

مثل اینکه برای بیماری جسمی بری دکتر تب رو بگی ولی دل درد رو نگی مسلما تشخیص متفاوت میشه

ب نظر منم همینه احتمالا یا بچگی بهش تعرض شده یا بچگی فیلم پو.رن یا رابطه یکی از اعضای خانواده رو دی ...

بله به خاطر خودارضایی رفتار خیلی بدی باهام شد تو بچگی 

ینی به خاطر این می‌تونه باشه؟؟

تعرض و فیلم نامربوط و این ها نبوده ولی

ولی خب خدایی کار مزخرفیه‌وقتی به باطن قضیه فکر میکنیم درسته خدا این قانونو گذاشته و یه چیز تو طبیعت ...

احساس میکنم یه آدم متشخص ازین کارا نمیکنه خیلی دور از ادبه واقعا😐💔