2733
2734
عنوان

مامانا دارم دیوونه میشم کمک

148 بازدید | 11 پست

سلام خانوما 

من تازه زایمان کردم ینی بیشتر از یکماه 

افسردگی بعد از زایمان گرفته بودم 

الان خوبم 

اما برای همه چیز بچه حساسم 

چرا زیاد خوابید 

چرا کم خوابید 

دستشویی چرا کم بود 

چرا زیاد بود 

نوک انگشت چرا تیره است 

بچه یکم گریه کنه ناراحت میشم 

می‌خوام گریه کنم 

یاد روزهای تلخ اوایل زایمان میافتم میخام بمیرم 

خونه مادرشوهرش مهمونم 

خودم دیوانه شدم اونا رو هم دارم دیوونه میکنم

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ی اولته؟

نگران نباش من پسرم چهارماهشه بچه ی سومم هم هست مثل خودتم 

طبیعیه مادری دیگه

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2731

خاطره زایمانت با تمام اتفاقا بنویس اینجا 

خیلی راحت میشی 

بعد حساسیت هات عادیه کاملا بیشتر مادرا همینن

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
هنوز افسردگی ت درمان نشده عزیزم جلسات مشاوره ت  رو ادامه بده حتما

اومدم مسافرت بلکه حال و هوای عوض بشه خوب بشم 

اما بدتر شدم .

نسبت ب بچه احساس دین میکنم 

همش خودمو سرزنش میکنم 

فکرهای بدی تو سرمه

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم
عیب نداره عزیز جان تازه مامان شدی خیلیا همینجورین و حساسن.ولی نذار از حد خارج بشه.بزرگ میشه نینیت ای ...

خیلی حساسم 

مادر شوهرم بنده خدا رو دیوونه کردم

بچه ی اولته؟ نگران نباش من پسرم چهارماهشه بچه ی سومم هم هست مثل خودتم  طبیعیه مادری دیگه

اره اولین باره مامان شدم 

فکر نمیکردم از نظر روحی اینقدرررر حساس و ضعیف باشم 

خدا کنه بچه زودتر بزرگ بشه منم آروم شم

اره اولین باره مامان شدم  فکر نمیکردم از نظر روحی اینقدرررر حساس و ضعیف باشم  خدا کنه بچ ...

عزیز دلم ،مادر مهربون این احساسات شما یه حس کاملا طبیعیه اصلا غصه نخور اینو هم بدون بچه با بزرگتر شدنش دغدغه هاش هم بزرگ میشه ،ولی ما مادرهااگه نتونیم از احساس مادر بودن در جهت درست استفاده کنیم هم به خودمون هم به فرزندنون آسیب میزنیم 

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
عزیز دلم ،مادر مهربون این احساسات شما یه حس کاملا طبیعیه اصلا غصه نخور اینو هم بدون بچه با بزرگتر شد ...

اره واقعا 

بزرگ بشه بره مدرسه 

دانشگاه 

سرکار

ازدواج.....

اینور اونور 

تا بخوان بزرگ بشن ما صدبار مردیم و زنده شدیم

خاطره زایمانت با تمام اتفاقا بنویس اینجا  خیلی راحت میشی  بعد حساسیت هات عادیه کاملا بیش ...

روزهای خیلی بدی بود 

یادش ک میافتم واقعا بهم میریزم

[QUOTE=339265708]اره واقعا  بزرگ بشه بره مدرسه   دانشگاه  سرکار ازدواج..... اینور اونور  ...[/QUOTE

آره گلم یه مادر هم باید روانشناس خوبی باشه برا بچه هاش هم پزشکه خوبی باشه برا خودش 

شنیدی میگن مادر سالم خانواده ی سالم مادر باید بتونه خودش رو سالم نگه داره برا بچه هاش