2752
2734

تازه یه ماهه ازدواج کردم و میخدام برای کنکور شرکت کنم اما وقت نمیکنم بخونم  و میخوام خیاطی هم برم 

چیکارکنم چطوری مدیریت کنم و چطوری روحیه داشته باشم 

اول تکلیفت رو مشخص کن

میخوای ادامه تحصیل بدی یا نه؟ اگر بله،  فعلا خیاطی نرو تا جا بیفتی. 

بعدشم یه دوره ای هست به شدت نظم رو تو همه ابعاد بهت یاد میده. خیلی دوره خوب کاربردی و جامعی هستش. هرخانومی نیازمند این دوره هست. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

من دانشجوام. یه پسر یکساله دارم. خیاطی هم دارم میرم دهنم سرویس شده به معنای واقعی. تو خواهشا مثل من نکن. اول کنکور بخون بعدنا برو خیاطی. چندتا کارو باهم نریز سر خودت

عاشق زندگیم هستم، عاشق همسرم❤️عاشق پسرم❤️ خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اول تکلیفت رو مشخص کن میخوای ادامه تحصیل بدی یا نه؟ اگر بله،  فعلا خیاطی نرو تا جا بیفتی.  ...

چه دوره ای

عاشق زندگیم هستم، عاشق همسرم❤️عاشق پسرم❤️ خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی🌿

من یه دانش اموز دارم، یه بچه ی ۶ ماهه داره، بهش میگم ۹۰ تا تست، واسه من ۱۵۰ تست میزنه آدم کیف میکنه!!! حالا چرا؟؟؟ چون واقعا میخواد درس بخونه،  پس تعهد داره،  نظم داره ....

یه دانش اموز دیگه دارم توی بیمارستان کار میکنه،  ایشون روز اول ضرب بلد نبود!!! انقدر تلاش شبانه روزی کرد آدم حض میکنه نگاهش میکنه!!! اونوقت با چند سال سن؟؟؟ ۳۸ سال!

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙

چن سالته

کم کم ساعت مطالعت رو بالا ببر از روزی یک ساعت شروع کن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
چه دوره ای

دوره ی بانوی منظم که نظم رو. تو همه ی ابعاد زندگی یادت میده. 

نظم ث خانه داری رو فقط تو بشور و بساب نمیبینه. 

نظم تو عبادت،  سفر، روابط خانوادگی،  روابط شخصی، مهمانی و.....  یاد میده. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
این دوره کجاست؟ خودتون نتیجه دیدین ازش؟

بصورت مجازی تو ایتا برگزار میشه و بله خداروشکر اثر بخش بوده. 

چه دوره ای 

دوره ی بانوی منظم که نظم رو تو همه ی ابعاد زندگی یادت میده. 

نظم و خانه داری رو فقط تو بشور و بساب نمیبینه. 

نظم تو عبادت،  سفر، روابط خانوادگی،  روابط شخصی، مهمانی و.....  یاد میده. 

۲۰ سالمه اصلا انگیزمو از دست دادم

تازه شروع زندگی و جوونیته .از الان تلاش کن و انگیزه داشته باش که بتونی چند سال دیگه نتیجه اش رو ببینی

- این روزا کمتر کسی زندگی میکنه اکثر آدما فقط وجود دارن
2706