2733
2734
عنوان

دیوونه شدم

69 بازدید | 10 پست

اه دیوونه شدم هر چقدر درس میخونم کافی نیست هر چقدر تلاش میکنم کافی نیست 

از صبح فقط تونستم یه درس دینی بخونم ، حتی با صدای نفس کشیدن هم تمرکزم به هم میریزه و حس میکنم فقط دارم یه مشت کلمات رو تکرار میکنم ولی تو مغزم نمیره 

دیگه دارم خسته میشم :))))))))))))))

جونی ازم نمونده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

پسر منم همینه

دوستاشم همینن   نمیدونم چرا   اینقدر  استرس  نهایی  استرس کنکور و ...    همه رو خسته  بدون تمرکز  عصبی و نگران کرده

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پسر منم همینه دوستاشم همینن   نمیدونم چرا   اینقدر  استرس  نهایی  ...

امیدوارم این دوران هم تموم بشه و هم برای من و هم پسرتون خوب تموم بشه چون فکر کنم دیگه روان برا هیچکس نمونده باشه :)))))))

2731
امیدوارم این دوران هم تموم بشه و هم برای من و هم پسرتون خوب تموم بشه چون فکر کنم دیگه روان برا هیچکس ...

انشاءالله 

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
من یه درسم نخوندم  نمی‌دونم چطوری قراره نهاییارو بدم  خیلی نگرانم

منم تو همین وضعم اگه نهایی و کنکور تموم بشه کتابامو اتیش میزنم اگه قبول نشم خودمو اتیش میزنم 😭😂 

منم تو همین وضعم اگه نهایی و کنکور تموم بشه کتابامو اتیش میزنم اگه قبول نشم خودمو اتیش میزنم 😭😂&nb ...

منمم

من مذهبی نیستم حالا انقدر نپرسید توام مذهبی‌ای؟ نه، ولی خب مگه مذهبیا چشونه؟؟!
حالت خوبه ؟ حال من اصلا خوب نیست :) کلا روانم به چوخ رفته و کم مونده رد بدم :)))))))))))

اصلا نمیدونم چیکار باید کنم 

خدا خدا میکنم نهاییا زود تموم شن 

ولی زود میگذره 

انگار اولش سخته 

اهه درسا خیلی سنگینن💔

اصلا نمیدونم چیکار باید کنم  خدا خدا میکنم نهاییا زود تموم شن  ولی زود میگذره  انگ ...

منمممممم اما بیا تمام تلاشمون رو بکنیم اگه امروز خسته بشیم خیلی بهتر از اینکه فردا حسرتش رو بخوریم ، امیدوارم موفق باشی 🤝🤝💪💪

منمممممم اما بیا تمام تلاشمون رو بکنیم اگه امروز خسته بشیم خیلی بهتر از اینکه فردا حسرتش رو بخوریم ، ...

اره افرینن پر گدرتتت درس میخونیم