2733
2734

دلم میخاد برم سرکار 

ولی هرجا ک میرم ادمای درستی کار نمیکنن

روابطشون فراتر از همکار

یا بی حیان😐

من حال نمیکنم با اینجور ادما واقعا چیکار کنم😐

منم همکارام همه اینن البت همه ن امایسریاشون خوبن ولی اهمیت نمیدم سرم ب کارخودمه و زیادگرم نمیگیرم بااهاشون

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگ میشه ؟ حس نمیکنی جدا افتادی ازشون؟

ن وقتی سرت ب کارباشه اصن هیچی برات مهم نیس تابمای استراحت بااونای ک اوکیم باهم میشینیم.چون هدفم کاره.و اونایم ک خوب نیستن باهاشون میحرفم اما زیاد واردجزییات زندگی هم نمیشیم

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
چ عالی

فدای تو قشنگم انشالا موفق باشی