2752
2734
عنوان

تجربه من از اولین جلسه والیبال://

59 بازدید | 6 پست

بزرگترین عضو منن بودم از بچه پیش دبستانی تا راهنمایی بودن و یکی هم ی سال از من کوچیک تر

این ب کنار 

مربی اصلا چیزی بهم یاد نداد

همش میگفت برو پای دیوار پنجه ات خوبه کار کن://

اینم ب کنار

مچ دستم قبلا جراحت برداشته بود عصب و تاندون هاش جراحی شدن تقریبا یکسال گذشته امروز بعد باشگاه دستمم ورممم کرده بود و تا ارنج درد میکنهه

دو ب شکمم ب نظرتون همینو ادامه بدم یا برم فیتننسس؟

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  من ادم انتقاد پذیری هستم اما به این معنا نیست که شما به اسم انتقاد به من توهینن کنی پس ادب خودت رو به شدت رعایت کن دوست من بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

اوایلش همینجوره مربی زیاد نمییارتت تو زمین 

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با یه جلسه نمیشه قضاوت کرد، والیبال خیلی تکنیک داره و گسترده است، و باید اصول رو خوب یاد بگیری.

خب همه اینا ب کنار من بخاطر دستم میگم وگره پنجه و ساعدم خوب بودن ب عنوان کسی ک مبتدی بود

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  من ادم انتقاد پذیری هستم اما به این معنا نیست که شما به اسم انتقاد به من توهینن کنی پس ادب خودت رو به شدت رعایت کن دوست من بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
2731
اوایلش همینجوره مربی زیاد نمییارتت تو زمین 

خب یک ماهه شروع کردن و مربی گفت هنوز روی پنجه و ساعدیم 

نمیدونم همینو ادامه بدمم یا برم فیتنس

خب یک ماهه شروع کردن و مربی گفت هنوز روی پنجه و ساعدیم  نمیدونم همینو ادامه بدمم یا برم فیتنس

فیتنس بهتره. 

والیبالم خوبه ها ولی فایده فیتنس بیشتره  بعدم چون دستت اسیب دیده بهتره ادامه ندی من خودمم تاندون دستم جراحی کردم دیگ والیبال ادامه ندادم چون دستم بدتر میشد

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
خب همه اینا ب کنار من بخاطر دستم میگم وگره پنجه و ساعدم خوب بودن ب عنوان کسی ک مبتدی بود

اگه باعث میشه آسیب ببینی ادامه نده، ولی کلا والیبال قابل مقایسه با فیتنس نیست، والیبال خیلی هیجان داره، گذر زمان و حس نمیکنی، با ذوق انجامش میدی، من مچ پاهام، کتفم، زانوم، کمرم تو والیبال آسیب دیده ولی هنوزم اولویتمه