2752
2734

ما هنوز نشده ازدواج کنیم گذاشتم خوب خودشو از آب گل بکشه بیرون قصدمون هم جدی جذبیه 

یکی از همکلاسیام ک اونم برعکس مثل من پنج سال ازدواج کرده و سر زندگیشه میگه کاش میشد با همون شوهر دوست بودیم نه مسئولیتی هست نه چیزی 

خدایی ناشکری نکنید منم دوست ندارم اینجوری باشم 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وا متاهل باشی بهتره که قرار هات طولانی تر با ارامش تر 

غذا درس میکنی لا هم میخورید 

همچین میگن مسئولیت انگار چیه 

یه خونه تمیز میکنی دیگه بیشتر 

اونم خب خونته تمیز نکنی که نمیشه 

اصلا یه سری متاهلا رو درک نمیکنم 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

همیشه مرغ همسایه غازه

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
وا متاهل باشی بهتره که قرار هات طولانی تر با ارامش تر  غذا درس میکنی لا هم میخورید  همچی ...

احتمالا مجردی که این داستانها رو داری میبافی🤣

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
هر وضعیتی خوبی و بدی خودش رو داره. منم دو ساله با ادم خوبی اشنا شدم ولی هنوز نتونستم ازدواج کنم ، بع ...

میدونی هر چی یه خوبی دارع یه بدی بعدش اینکه ادم باهم باشه ولی برا هم بدیش اینه که انگار معطلی و هیچ قاطعیت ندارع

انگار پادرهوایی و این بدع

از طرفی باز باهم باشی و مسئولیت های سخت و متعد بودن

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
احتمالا مجردی که این داستانها رو داری میبافی🤣

نه عزیز من 5 ساله متاهلم قبلشم با شوهرم دوست بودیم الانم باردارم 

مجرد یا متاهل همشون مسیولیت دارن 

من مجردم بودم شاغل بودم اتاقمو محیط کارم مسئولیت داشتم 

به فکر مخارج و جمع کردن و ماشین خریدن و مسافرت بودم با دوستامم بیرون میرفتم 

حتی جهازمم خود خریدم 

مجرد باشی یا متاهل مسئولیت داری باید ادم مسئولیت پذیر باشی نه فراری 

از لحاظ ارامش هم وقتی متاهلم خیلی راحتترم چون تو مجردی اونقدر تایم نداشتم براش بذارم 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)