2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منی که همش خواستگارامو‌ رد میکنم، میدونید من اون چیزی که فکر میکنم نمیاد تو زندگیم واسم دعا کن حس میکنم خیلی تنها شدم، ولی چرا مهاجرت نمیکنی؟ من خودم خیلی دوست دارم با تحصیل مهاجرت کنم

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️ ️ 
2731

می دونم سخت شاید زندگی یک نواخت شه حس تنهایی ترس از آینده 

اما متاهلی و تنهایی خیلی بد تر من هر دو رو تجربه کردم که میگم 

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
شرایط زندگی هر شخصی فرق میکنه یا شخص دیگه 

مهاجرت کن

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
منی که همش خواستگارامو‌ رد میکنم، میدونید من اون چیزی که فکر میکنم نمیاد تو زندگیم واسم دعا کن حس می ...

خیلی وقت ها چیزی که آدم ها می خوان پیدا نمی کنند دقیقا همون چیزو . اما اگر خواستگاری داشتی که اخلاق و ایمان و تعهد و تلاش و برنامه توی زندگیش داشت تا جای که می تونی از ظواهر و مادیات کوتاه بیا . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع .