2733
2734

ما این مدت اوضاع خوبی نداشتیم همش ط دعوا بودیم

الان ک بینمون درست شده دوس دارم چند برار قبل تشنه من بشه دوس دارم اون دنبال من باشه

ما قصدمون جدیه خانواده ها اطلاع دادن واسادیم تا بعد امتحانا اما من دلم میخاد همش فک کنه منو نداره

یا اگ ماه بعد ب خواستگاری اومدن دلش قرص نباشه خانواده من سری اوکی اخرو بدن

و اینک خیلی وقته نرفتم پیشش برنامه گذاشته فردا بریم بیرون امروز پرسید گفتم نمیام تا ۲۴ ماه اینده

حالا از نظرتون برم یا ن؟

ولش کن عشق بینتون مهم تره آبان ماهی هستی؟

منم مجردی همین کارا رو کردم الان پشیمونم

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه نرو همش خودتو مشغلول نشون بده پرسید بگو داشتم مثلا روتین پوستیم انجام میدادم بگو داشتم درس میخوندم زیاد زنگ نزن پیام نده اونی که از چت خداحافظی میکنه تو باش که همش تشنه حرف زدن باهات باشه یادت بمونه که هیچکس یه فیلم سینمایی 7 ساعته رو نگاه نمیکنه اما همه یه سریال 7 قسمتی رو نگاه میکنن  هیچوقت همه خوبی هاو یه جا رو نکن (سخن از سلطان پوتک  )تا میتونی باید مرموز باشی که بخواد کشفت کنه  تا نپرسیده چیزی از خودت زیاد نگو 

نه نرو همش خودتو مشغلول نشون بده پرسید بگو داشتم مثلا روتین پوستیم انجام میدادم بگو داشتم درس میخوند ...

داشتم میخوندم ب خط اخر ک رسیدم دیدم همینارو پارتنرم رو من اجرا میکنه😐🤣

ن بهمنی ام چرا پشیمون؟ ببخشید خط اول متوجه نشدم

بهترین روزای زندگیتونه بعدا همیشه خاطره میشه از این روزا یاد می کنین میگین جوانی یادش بخیر

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
عزیزم پس خودتو زیاد راغب نشون نده ولییی یه چیزم بگم عشق حس قلبیه اگر واقعا عاشقت باشه هیچ کاریم نکنی ...

عاره درسته مچکرم

خودم فک میکنم یکم خودم براش بگیرم اگ زیاد اسرار کرد برم

داشتم میخوندم ب خط اخر ک رسیدم دیدم همینارو پارتنرم رو من اجرا میکنه😐🤣

الهی سیاست نداری گلم ببین من اینارو فقط شنیدم ها نمیدونم جواب میده یا نه بینتون با این کارا به هم نخوره بیفته حقتون گردن من خلاصه منو حلال کن منم فقط اینارو شنیدم از اینور اونور 

بهترین روزای زندگیتونه بعدا همیشه خاطره میشه از این روزا یاد می کنین میگین جوانی یادش بخیر

بهترین نمیشه گفت همش عاره ولی بیشترش عاره

ولی خیلی اذیتم میکنه ب تازگی برا اولین بار ی هفته باهم دعوا داشتیم هرچی بش گفتم بیا همو ببینیم نیومد همش خودشو میگرفت چون میگف بیام باز اعصاب خرابیه و این حرفا

حالا میگه بیا ببینمت بش گفتم نمیام تا۲۴ ام گفت من نمیتونم حرفی بزنم ولی هرموقع ط خواستی دیگ میام

الهی سیاست نداری گلم ببین من اینارو فقط شنیدم ها نمیدونم جواب میده یا نه بینتون با این کارا به هم نخ ...

ن فدات این چ حرفیه 

ولی جدی جدی همینارو رو من پیاده میکنه

من چقد سادم🤦🏼‍♀️