2733
2734
عنوان

شوهر یه دنده

112 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها من هر کیو اطرافم میبینم ازخواهر و دختر خاله و دخترداییو دختر عمه و زن داداش و کلا هر کیو می بینم شوهرشون ازشون حساب میبره و حرف شنوی داره کلا شوهر من دیگه خسته شدم شاید بخاطر یکم کوتاه میام و زبان درازی نمیکنم این عنتر اینطوری شده چندتا راه حل بدید این گاو هم مث بقیه مردای اطرافم بشه

میشه برای رسیدن به آرزوهام یدونه صلوات مهمونم کنی😊😄
مقایسه نکن خودتو با اونا اونا فقط بلدن چجور یظاهر زندگی رو حفظ کنن

بازم خوبه تو جمع شوهرشون هواشونو داره و کمکشون میکنه  احترامشونو نگه میداره خب گناه منی که همیشه احترامشو نگه داشتم و هیچ توقعی ازش نداشتم چیه من فقط احترام میخوام😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کوتاه نیا اگ جوابشو ندی ب قول معروف سوارت میشه

بخدا دوس دارم سلیطه بازی دربیارم از احترام و کوتاه اومدن که چیزی نصیبم نشد ولی شاید باورت نشه ایقدر مظلومم که همونم بلد نیستم 

الان دوره ای شده باید باهرکی مثل خودش باشی گلم  احترام گذاشت توام بزار نزاشت تو هم همونجوری ک ...

بخدا از فردا عوض میشم یعنی ناراحتم کرد ناراحتش میکنم بی احترامی کرد میکنم دیگه بسته چقدر کوتاه بیام مگه کیه 

بخدا از فردا عوض میشم یعنی ناراحتم کرد ناراحتش میکنم بی احترامی کرد میکنم دیگه بسته چقدر کوتاه بیام ...

حالا نری فردا بیای بگی ک کارتون ب کتک کاری کشیده 😂😂

کم کم با سیاست پیش برو یهو اون روتو نشون نده😂