2733
2734

فروردین:رز سفید من ........                                        اردیبهشت:لیلا لیلا آهای فرشته مغرور....                 خرداد:او اووووو اووو اووو یه روزی...‌‌‌‌‌‌‌‌...                       تیر:زیر نخلا ...‌‌‌‌‌‌‌‌.......                                                 مرداد:سیاه سفیده اره همینشه که.........                     شهریور:عشقمه طلا چه قشنگ...........                       مهر:نگین قلبمی واسه دلم .........                                آبان:های سوپرایز دافی سوپرایز......                          آذر:تلخم همچو شراب.......                                       دی:اولاش یه جوری دیگه بود شبیه شمع.......                 بهمن:زنگ بزن آمبولانس.........                               اسفند:نشو غمگین دلبر.......                                     ببینم چه میکنید😂وای بحالتون بلد نباشین اینارو معروفن همشون 

آلبالوچه سایتم همیننن 😅🦦

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

داشی سوپرایز تولده بده بوس وااای🤪ایشالله درشت گفته باشم بلدش نیستم

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⚡تیکر تــولدمه⚡بــله پروفایل چشم خودمه🥰تـویی تنها ساکن قـ💕ـلب این دخـتر♡1401/8/6قشنگترین و زیباترین تاریخ زندگیم♡کاش همه چشمایی که تورو میدیدن چشمای من بودن:)❤ماه چجوری شب و قشنگ میکنه؟ تو ؛ همونجوری زندگیمو قشنگ کردی💗🌙بزرگترین دلـخوشی زندگـیم اومدن مَـردی تو زندگیم که منو با تموم بچـگیام بزرگ کرد:)javad'm🫂🧿

تلخم همچو شراب 

تو ببین حال مرا 

قدحی پر بکن

سر بکش جام مرا

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ولی خشک میشی پیش من :)🤍🖤

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
درسته 😍😂

خداروشکر

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⚡تیکر تــولدمه⚡بــله پروفایل چشم خودمه🥰تـویی تنها ساکن قـ💕ـلب این دخـتر♡1401/8/6قشنگترین و زیباترین تاریخ زندگیم♡کاش همه چشمایی که تورو میدیدن چشمای من بودن:)❤ماه چجوری شب و قشنگ میکنه؟ تو ؛ همونجوری زندگیمو قشنگ کردی💗🌙بزرگترین دلـخوشی زندگـیم اومدن مَـردی تو زندگیم که منو با تموم بچـگیام بزرگ کرد:)javad'm🫂🧿
افرین باوا

مدیونی اگه فکر کنی از گوگل نوشتما😂😂

من کنسرتشم رفتم ولی آهنگش و حفظ نبودم

آدما نسبت به ما هیچ وظیفه ای ندارن ، اگه خوبی ای میکنن از ذات قشنگشونه، ذات قشنگ هیچکسو نابود نکنید😊