2752
2734

یعنی حااااالم از خودم بد میشه

عصبی میشم صدام میره بالا

حرف بد نمیزنما اصلا

ولی صدام میره کامل بالا😑😑

زودم پشیمون میشم بعد دیگه روم نمیشه به هیچکس نگا کنم😔

قبلنا خودزنی میکردم چجووورییی کبووود میشدم خونی میشدم چند جلسه رفتم پیش روانشناس ،،الان نزدیک یکساله نمیزنم ولی داده مونده😑😑😑😔😭

هرچی فحش بلدم به خودم دادم

توروخدا نگید چه تاپیک مسخره ای و فلان🚶🏻‍♀️

شما چطور عصبی میشید😔😔😔😔😔

به تاپیک های قبل من اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مگه میشه به نظرم طبیعیه و ذات ادم اینه که عصبی بشه،، اما واکنش مهمه

بله ،راههایی داره که با مطالعه کردن و تمرین عملی انسان میتونه بر اعصاب خودش مسلط باشه و شما همین که تاپیک زدین یعنی دنبال اون راهها هستین 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
بله ،راههایی داره که با مطالعه کردن و تمرین عملی انسان میتونه بر اعصاب خودش مسلط باشه و شما همین که ...

بله میتونه مسلط بشه

ولی عصبی شدن بد نیس

درست عصبی نشدن بده

هر ادمی عصبی میشه ،نمیشه🤔

منی که عصبی نمیشم    دوستام میگن حداقل ادای عصبی بودن و در بیار ببینیم چه شکلی میشی

وای خوش به حااالت

دیر به دیر میشماا ولی کسی با حرفش بره رو مخم یه بار بگم نه دوبار بگم نه دیگه صدام میره بالا😔

وای خوش به حااالت دیر به دیر میشماا ولی کسی با حرفش بره رو مخم یه بار بگم نه دوبار بگم نه دیگه صدام ...

موقعی که عصبی میشی به این فکر کن اگه فلان حرف و بگی یا صدات بره بالا بعدا شرمنده شون میشی

منم عصبی میشم مخصوصا بیشتر از مادر و پدرم ولی سعی میکنم بروز ندم برای همین فکر میکنن من عصبی نمیشم

شهادتت مبارک سید 🖤
موقعی که عصبی میشی به این فکر کن اگه فلان حرف و بگی یا صدات بره بالا بعدا شرمنده شون میشی منم عصبی ...

حرف بد کلا نمیزنم کسی تاحالا ازم حرفی نشنیده حتی به به کس نگفتم بیشعور.. همون کلمه ساده ای که همه میگن تو دهنم نمیچرخه فقط این صداعه مونده😔😔😔