2733
2734
عنوان

کسایی ک جدا شدن و تجربه دارن

61 بازدید | 9 پست

وقتی که میگه نمیخامت و هر کسی باهاش حرف میزنه میگه نمیخامش ولی وقتی بعد از چند ماه تو دادگاه منو دید و چن دقیقه حرف زدیم بازم میگفت نمیخام ولی هی میگفت شالت رو درس کن مانتو رو دست کن یقه ات رو میبین چ معنی میده ادم زیاد مذهبی نیس ولی قبلا همیشه بهم میگفت  

عقدیم داریم جدا میشیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شاید رو این حساب میگه که چون زنش شناخته میشی میگه درست باش دوست نداشتن ربطی به اینا نداره البته برای هر مردی یک معنای داره 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
2731
دیه نه اتفاقا براش ی جوری هس ک عیب رو من بذاره  ب نفعش باشه

نمیدونم شایدم اصلا دوست داره ولی نمیخواد باهات زندکی کنه 

ک داره به همه اینجوری میگ که جداشید 

دلیل طلاقتون چیه به این بستگی داره رفتارش 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
نمیدونم شایدم اصلا دوست داره ولی نمیخواد باهات زندکی کنه  ک داره به همه اینجوری میگ که جداشید& ...

تو شورا گفت اخلاقش نمیتونم ب خاطر همین نمیخامش 

ولی بیشتر ب خاطر دخالتای خانواده هاس

تو شورا گفت اخلاقش نمیتونم ب خاطر همین نمیخامش  ولی بیشتر ب خاطر دخالتای خانواده هاس

چه بد اصلا خانواده ها اونقدر نباید برای دوطرف مهم باشن که زتدگیشو ول کنه من خودم دارم طلاق میگیرم اینو فهمیدم اونی که واقعا بخادت مخصوصا مرد هرکاری مکنه که نگهت داره اگر نکرد دوست نداره همون بهتره ک دست از سرت برداره و بره