2752
2734

بعد چند وقت که شوهرم باهام قهر بود دیروز بالاخره دلجویی کردم اشتی کرد باهام منم خوشحال بودم براش میخواستم غذای موردعلاقشو درست کنم که مادرش زنگ زد مامانبزرگ اینا و عمو عمه اینا دارن میان شماهم بیاید (خیلی شوهرم دوستشون داره پدربزرگ‌مادربزرگشو) بعد رفتیم اونجا شام خوردیم بعد شام پدرشوهرم شروع کرد اره فلانی (شوهرم) زیاد مرد کاری ای نیست بی عرضه ست نمیتونه درست کار کنه منم انداختمش بیرون بجاش فلانیو (بچه داداشش ، پسرعموی شوهرم) اوردم من نگاه نمیکنم کیه منه ادم کاری باشه جاش پیش منه نباشه نیست شوهرم میگه بچه داداششو از من بیشتر دوست داره اونو ساپورت مالی میکنه منو نمیکنه!!! پولداره تقریبا پدرشوهرم

شوهرمم رنگش پرید گفت بابا شما منو ننداختی بیرون ما بحثمون شد خودم اومدم بیرون برگشت گفت حالا هرچی بی عرضه بازیه

شوهرمم گفت مهم زنمه که داره باهام میسازه و از جای دیگه درامد دارم 

مادرشوهرمم اومد طرفداری شوهرمو کرد بعد گفت بسه دیگه این بحث

یه بیست دقیقه گذشت پاشدیم بیایم خونه اومدیم تو ماشین شوهرم چشاش پر شد اما بزور جلو خودشو گرفت تو خونه باباشم یجوری رفتار کرد که مثلا مهم نیست

رسیدیم خونه چون قهر بودیم خیلی ببخشید گفتیم شب رابطه داشته باشیم شوهرمم یه ادمیه هیچچ وقت رابطه رو به قولی کنسل نمیکنه هروقت باشه با جون ودله..

بهش گفتم پاشو بیا گفت حوصله ندارم

کلا دستش رو صورتش بود گفت روم نمیشه بهت نگاه کنم گفتم بمن چرا

گفت هیچی نگو فقط بیا سرتو بزار رو قفسه سینم قلبم اروم شه تا صبحم پیشم باش بیدار باش تنهام نزار میترسم قلبم وایسه خیلی فشار رومه از همه لحاظ بجای اینکه مثل بقیه بابام حامی من باشه حمایتم کنه جلو جمع غرورمو میشکنه تا ساعت ۴ بیدار بودم تو خودش بود همش ساعت ۲ هم گفت دیگه نمیتونم دارم میترکم زد زیر گریه😔با صدای بلند گریه میکرد منم بهش گفتم دردت به قلبم اشکاتو که میبینم از عمرم کم میشه ….. میشه گریه نکنی

بعد گفتش گریه نکنم دق میکنم تو فقط بغلم کن😔

همش میگفت نمیدونم اگه بچه اولم بودم میگفتم شاید بچه خودشون نیستم ولی بچه اخریم چرا اینطوری میکنه باهام

یعنی داغون شد حس کردم پیر شد😔برای بار چندم قلبشو له کردن😔بمیرم براش

میخاستیمم قطع ارتباط کنیم مادرش گفت من چه گناهی دارم که جونم به جون پسرم وصله بخدا قطع ارتباط کنی باهام دلم میشکنه😔نشد دیگه

الانم از دیشب تو خودشه یبارم اومد از پشت بغلم کرد (داشتم ظرف میشستم) گفت میدونم تو تقصیری نداری ولی دل و جونم غم داره شاید دوسه روز تو خودم باشم تحمل کن 

هنوزم تپش قلب داره نمیدونم چیکار کنم تپش قلبش بیوفته

تو همه ی دنیای منی .. مرد من 😍 HHH.                              کاربری قبلا دست دونفر بود اما الان فقط دست خودمه 😁🤚🏻

بهش بگو من حمایتت میکنم من میبینمت تو خیلی زحمت کشی کلا ازش تعریف کن نزار حرفای پدرشو باور کنه بزار گریه کنه ولی ارومش کن در ادامه هم از کارایی که واست میکنه حتما تعریف کن 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

حق داره ناراحت بشه

ولی طبق تجربه خودم میگم پدرش شاید واقعا علتی داره اینطوری به شوهرت میگه به خودش بیاد شاید اونم ناراحته نمیدونه چطوری بروز بده

اینکه توی جمع خردش کرده خیلی ظلمه، ولی شاید توقع داره پسرش بیشتر جنم نشون بده 

میخوام بگم حرفاشو نذار به حساب بدجنسی، شاید چیزی میدونه 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
دلم سوخت واسه همسرت چ پدر شوهر ظالمی

حالا این حرف خوبشه

دشمن اصلی همسرم پدرشه!

تو همه ی دنیای منی .. مرد من 😍 HHH.                              کاربری قبلا دست دونفر بود اما الان فقط دست خودمه 😁🤚🏻

همشون یه عن هستن پدرشوهر و مادر شوهرا

حالا یوی بهتر یکی بدتر

فوری باید جلو بابلش درمیومدی میگفتی شوهرم فرشته هست و همه کار برای ما میکنه متاسفانه از پدر شانس نداشته 

اصلا خوشم نمیاد جلو من حرفی بزنی به شوهرم پا میشدید میومدید بیرون الانم قطع رابطه کنید بذارید قدر شمارو  بفهمن و شعور حرف زدنشون رو یاد بگیرن ادبشون کنید

ای جانم پشت همسرت باش بهش دلداریش بده شما مث حلقه های زنجیر پشت در پشت هم محکم باشید نذارید حرف دیگران

ناراحتتون کنه بذار همسرت خودشو خالی کنه اینقدر بدم نیاد غرورم جریحه دار بشه عشقتون پایدار 

2706