2752
2734
عنوان

خانم هاتوروخدابیاییدباشوهرم دعوامون شداومدم خونه پدرم

| مشاهده متن کامل بحث + 8721 بازدید | 227 پست
شکایت کن

شکایت کنه چون خودش منزل رو نرک کرده ناشزه میشه، نفقه نمیگیره و بعد از یک مدتی که نمیدونم چقدره شوهرش میتونه همسر دیگه بگیره

بدون اینکه به این خانم حق طلاقی برسه

لطفا راهنمایی نکنید که زندگیش رو نابود کنه

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین شوهرت که قطعا مشکل کنترل خشم داره وگرنه که آدم سالم هرگز با چیز مثل قندان تو سر کسی نمی زنه چون ...

دقیقا همینطوره ازنظراینک جونم درخطروقتی عصبی بشه  واینک میخام کدعصبی ش نکنم گاهی واقعا اذیت میشم چشم پوشی کنم درضمن من خودمم اعصابم ضعیف زود عصبی میشم وبعدشم زود پشیمون

اره والا 😔البته اونم مقصربود ک اعصاب منوخراب کرد ولی درکل من نباید میومدم

هیچ وقت هیچ وقت مشکلاتتونو به نفر سوم نکشونید به خصوص خانواده ها. بین خودتون هم حل بشه دیگه تو خانواده حل نمیشه 

2731
شکایت کنه چون خودش منزل رو نرک کرده ناشزه میشه، نفقه نمیگیره و بعد از یک مدتی که نمیدونم چقدره شوهرش ...

مگ هنوز همچی قانونی هس ک مرد بتونه همسردیگ بگیره ؟اخ میگفتن نمیشه 

پس بذار خیالتو راحت کنم اینو آویزه ی گوشت کن حتی اگه زندگیت بپاشه چون خودت اومدی قهر خودتو سبک نکن مخصوصا اینکه کتک خوردی ببیین دیگه اینکار رو کردی نه که تو رو سرزنش کنم میگم راه چارت صبوری و تحمل هست از خدا بخواه و قرآن بخون حواس خودتو پرت کن آشپزی کن برو بیرون باور کن من میفهمم که چقدر سختته ولی باااااااید تحمل کنی حتی شده یکسال 

مگ هنوز همچی قانونی هس ک مرد بتونه همسردیگ بگیره ؟اخ میگفتن نمیشه 

زنی که ترک منزل به مدتی که نمیدونم چقدره انجام بده بله مرد میتونه

هرچیزی رو میشنوی باور نکن گلم

خودتم سرچ کن ببین زن ناشزه به چه زنی گفته میشه و قانون براش چطوریه

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***

گلم قهرت از رو منطق و به جا بود یا نه؟

اگه بوده سر سنگین باش و خودتو کوچیک نکن 

ولی اگه قهرت بی دلیل بوده شما با پیام و معذرت خواهی و یا هر چیز دیگه که میتونه آشتی تون بده دلشو به دست بیارید

خانوما خواهشاً موقع قهر خونه رو ترک نکنید گذشت اون زمونا غرور واسه زن یه لازمه اس مگه واقعاً مجبور باشید در واقع مرد که موقع قهر باید خونه رو ترک کن