2733
2734

یک چالش بود تو سایت خارجی نوشته بود اگر ۵۰ میلیون دلار پول بهت میداد ؟

من اینقدر بهم میدادن 

۱۰ میلیون دلارش سرمایه گذاری تو ایران می‌کردم اشتغالزایی می‌کردم برای اطرافیانم که بیکارن یا کار خوب ندارن و کمک می‌کردم به اطرافیان و عزیزانم با دل آروم و خیال راحت می‌رفتیم 

۲۰ میلیون دلار میدادم یک آپارتمان خیلی خوب تو نیویورک منهتن..و ۱۰۰ هزار دلاری میدادم یک ماشین از اون پول...

۱۰ میلیون دلار تو نیویورک یک  رستوران یا کافه میزدم میزدم با سرمایه گذاری شهروندی آمریکا می‌گرفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ۸۸ درصدش رو میدادم داداشم ... ( چون اون بهتر می‌دونه ) ..

۱۰ درصد باقی مانده هم به نیازمندا کمک میکردم 

۲ درصد هم باهاش کارایی که خانوادگی دوست داریم انجام میدادم

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
من ۸۸ درصدش رو میدادم داداشم ... ( چون اون بهتر می‌دونه ) .. ۱۰ درصد باقی مانده هم به نیازمندا کمک ...

چرا داداشت ؟

۵۰ میلیون دلار تو ایران تبدیلش کنی تا آخر عمر روزی ۱ میلیارد خرج کن 

یه خونه ۳ خوابه خوشگل میخرم تو خیابون ایران

یه رنجرور 

یه خونه شیراز

یکی مشهد

یکی شمال 

یکی برا داداشم یکی خواهرم

باقیش رو میدم برج میسازم با کلی واحد یک خوابه 75 متری برای عروس دامادا هر کدوم یکسال بمونن رایگان

یه بودجه ای هم اختصاص میدادم به تحصیل بچه های بد سرپرست و شیرخشک و کلا برای بچه ها

خب من اگر مهاجرت کنم فقط شوهرم میاد که با خودم میبرمش پدر و مادرم نمیان 

من مجردم خانوادمو میبرم

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
یه خونه ۳ خوابه خوشگل میخرم تو خیابون ایران یه رنجرور  یه خونه شیراز یکی مشهد یکی شمال  ...

همه اینا تو ایران با ۱۰ میلیون دلار قابل انجامه😂

۴۰ میلیون دلار دیگه برات می‌مونه 

چرا داداشت ؟ ۵۰ میلیون دلار تو ایران تبدیلش کنی تا آخر عمر روزی ۱ میلیارد خرج کن 

داداشم ماشاالله به لطف خدا ذهن اقتصادی خوبی داره و بهتر می‌دونه و همیشه اخبار رو دنبال می‌کنه ...

خیلی خوبه واقعااا اما آنقدر ها هم نیاز ندارم فقط دلم میخواد. در حدی باشه که مامانم بتونه کارایی که دوست داره انجام بده( یا حداقل نخواد کارای خونه انجام بده ) خانواده توی آسایش باشند همینا برام بیشتر از کافیه .

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟