2733
2734

چی میگین ؟ بعد خواهرم با اون دوستم صمیمی هست بعد من حاضرم از تنهایی بمیرم ولی دیگه نبینمش بعد خواهرم میره پیشش از من بد میگه

حاوی الفاظ رکیکه

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم به خواهرت جریان بگو بذار بفهمه!

و برای بار هزارم خداروشکر که خواهر ندارم تو این سایت خیلی چیزای بدی از خواهرا شنیدم

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
با جزئیات تعریف کنید ، چه اتفاقی افتاده 

خواهرم رفته بود بیرون من رفتم پیشش بعد قرص قاطی کردداخل یه آبمیوه من نمیدونستم داد بهم . وا خواهرم انقدر دوستش داره میگه تقصیر اون نبوده تقصیر پسره بوده 

برو بجا این کارا درستا بخون که هم دیدت باز بشه وهم در اینده برا خودت کسی بشی

من مادر سه تا دختر ماه و یه پرستار هستم سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم   لطفا برای سلامتی خودم و خوشبختی بچه هام دعا کنید